Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Gość Staraczka1031

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Staraczka1031

Witam, staramy się z mężem o dziecko już dosyć długo, około 2 lat. Jestem w tej chwili po drugim cyklu z clo, dzisiaj jest mój 26 dzień cyklu. Ale 3 dni wcześniej wstałam rano i okazało się, ze mam brązowa wydzielinę. Był taki czas, ze miałam tydzień przed miesiączka plamienia, wiec byłam pewna, ze to właśnie te plamienia znowu wróciły, natomiast w tej chwili śluz jest biały i nie jest go za dużo w ciągu dnia. Mam bóle brzucha jak na miesiączkę. Zastanawiam się czy robić test, ale z drugiej strony już tyle testów mam przerobionych, ze boje się zobaczyć jedna kreskę, znowu 😓 jak myślicie, czy to może być początek ciąży, czy znowu sobie coś wmawiam? Pozdrawiam 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Ja zrobilam test 5 dni przed okresem i wyszedł pozytywny... Nikt Ci kochana nie napisze czy to ciąża czy nie kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje na ciaze. To jest moja druga ciąża i uwierz ze inaczej przechodzę ciążę. W 1 ciazy brak okresu po terminie okresu 4 dni wymioty trwały do 17 tygodnia... W tej ciąży odrazu wiedzialam z. Mężem ze szalam w ciążę! Myslalam ze to nie realne i żeby były objawy przed okresem ale to prawda... Po owulacji cały czas bolal mnie brzuch, a zrobilam test bo również po owulacji bol piersi i sutkow pierwszy raz w życiu! I z mężem podejrzewalismy.... A oprócz tego raptownie zrobila mi sie tlusta skóra jak nigdy i włosy tluste! I dlatego tak wcześnie test zrobilam. Takze radze zrobić test ciążowy albo w labolatorium bhcg. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...