Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Maria

Obawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maria

Cześć!

W piątek i sobotę zrobiłam dwa testy ciążowe, które wyszły pozytywne. Dwie grube kreski od razu. Na piątek mam ginekologa. Chciałam tylko zapytać czy któraś miała tak, że testy sie jednak pomyliły? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ilonaa

Testy  mogą się pomylić oczywiście że tak. Chociaż częściej mylą sie pokazując 1 kreskę np gdy ciaza jest wczesna albo gdy test został  źle wykonany. Niestety testy wykrywaja bhcg przy niektórych nowotworach. Ale jeśli uprawialas seks ostatnio to pewno ciąża 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magjeg

Dla pewności polecam zrobić test z krwi bhcg, który w 100% potwierdzi ciążę. Takie badanie najlepiej powtórzyć po 48h by sprawdzić czy beta przyrasta prawidłowo. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej jak są dwie mocne kreski to jest ciaza. Jeśli to było w okolicach okresu to raczej ginekolog jeszcze nic nie zobaczy na usg bo za wcześnie. Ale skoro już jesteś umówiona to idź może da jakieś leki czy witaminy. 

Marzenia są po to by je spełniać :-)
M ❤ 08.2018
J ❤ 03.2020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...