Skocz do zawartości
Forum

Ciąża obumarła, badania prenatalne


Gość Malutka86

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malutka86

W 9 tygodniu ciąży na usg wyszło mi: brak rozwoju zarodka, nieprawidłowa struktura, brak tętna, brak rozwiniętych narządów. Lekarz dał mi tylko skierowanie na badania prenatalne, które mam za 3 tyg. Żadnego skierowania na betę, żadnego skierowania do szpitala itp. Przeszukałam cały internet i nie znalazłam żadnego podobnego przypadku. Lekarz mi tylko powiedział, że nie sądzi by ta ciąża się utrzymała, ale nie powiedział co mam robić w wypadku poronienia. Byłam w szoku i nerwach i nie spytałam.

Odnośnik do komentarza
Gość maszkaron123

po co Ci skierowanie na prenatalne, z taka diagnoza to trzeba do szpitala skierowanie, tez mialam podobnie, brak akcji serca i niestety wywolywanie poronienia lub czekanie na samoistne. ale nie ma na co czekac. wspolczuje i sil zycze.

Odnośnik do komentarza
Gość Malutka86

Też nie wiem, po co te prenatalne. Lekarz mi powiedział, że to oni mają skierować do szpitala... Co mi się wydaje dziwne. Zresztą chodzenie ponad miesiąc z martwą ciąża chyba nie jest normalne.  Póki co nic nie zapowiadała naturalnego poronienia. Pojutrze idę do innego lekarza, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

malutka u mnie bylo tak ze kazal mi sprawdzic u drugiego lekarza czy faktycznie serduszko nie bije, ale ja nieczekalam na wizyte do jutra tylko od razu sor i pokazalm zdjecie z usg i oni mi tez zrobili i juz zatrzymali w szpitalu na wywolanie. w takiej sytuacji kazdy lekarz moze wypisac skierowanie, przeciez w szpitalu tez sie upewniaja co do diagnozy, a czekanie 3 tyg moze grozic utrata zdrowia i doprowadzic do tragedi. musisz jak najszybciej skonsultowac z kim innym i powiedziec ze chce skierowanie do szpitala. ja nie mialam i duzo przy tym bylo latania i tlumaczenia co w takiej sytuacji jest bardzo trudne bo nerwy i placz i tlumaczenie a ludzie na okolo sluchaja, a ze skierowaniem to od razu na oddzial.

Odnośnik do komentarza
Gość Malutka86

Ja nawet nie mam zdjęcia USG.... Powiedział, że dopiero z tych prenatalnych skierują do szpitala. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i nie wiedziałam jak to powinno wyglądać. Dopiero w domu poczytałam co i jak i od razu umówiłam się do innego lekarza. 

Odnośnik do komentarza
Gość Malutka86

Przez wirusa mój lekarz nie przyjmuję, więc poszłam do jakiegokolwiek, który miał krótki termin to teraz mam... w każdym razie dzięki, za rozmowę, bo człowiek może zwariować sam z własnymi myślami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...