Skocz do zawartości
Forum

Upławy w ciąży


Gość ALICJA

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem w 7 tygodniu ciąży, dwa dni temu byłam na usg wszystko książkowo. Dziś rano zauważyłam przezroczyste gęste, lekko galaretowate upławy, to była jednorazowa sytuacja po nocy. Teraz nic się nie dzieje, ale martwi mnie to. W poprzedniej ciąży też tak miałam ale w 22 tyg, myślałam że to czop ale w szpitalu okazało się że wszystko ok. Teraz nauczona doświadczeniem nie chce Panikowac ale czy w tak wczesnej ciąży taka sytuacja jest normalna? 

Odnośnik do komentarza

Też jestem w 7 tygodniu i cały czas mam mokro i dużo gęstego śluzu. W poprzednich ciazach też tak było i w pierwszej ciąży zaczęłam nosić wkładki i było tylko gorzej. Polecam bawełniana bieliznę luźne sukienki i wietrzenie 😉 Wszystko jest ok 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Witaj, 

Jestem w 23 tygodniu ciąży i od kiedy jestem w ciąży mam cały czas " mokro" i nie raz mialam taki śluz jak ty taki jak owulacyjny... Jest to normalne nie raz tak mialam... Najgorzej jak poczułam za pierwszym razem chlupniecie to sie zmartwilam. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Pena89 napisał:

Też jestem w 7 tygodniu i cały czas mam mokro i dużo gęstego śluzu. W poprzednich ciazach też tak było i w pierwszej ciąży zaczęłam nosić wkładki i było tylko gorzej. Polecam bawełniana bieliznę luźne sukienki i wietrzenie 😉 Wszystko jest ok 

Bardzo dziękuję za odpowiedź. :)) 😊😊😊 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...