Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
młoda_mama

Czy spacerówka Euro Cart model Flex to dobry wybór?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 🥰

jak w temacie - chciałabym Was podpytać o ten mode wózka spacerówki. Nie mamy dużo kasy żeby wydać na wózek kilka tysięcy dlatego szukamy czegoś tańszego, ale dobrego, żeby nam przetrwało jak najdłużej. Trafiłam na ten model. Macie go może albo jakiś inny w podobnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, kierowałam się własnie dobra opinią o nim, przeszukałam google wzdłuż i wszerz 😃 po prostu potrzebuję, żeby ktoś mi na parentingu zaświadczył, że to dobry wybór, bo ile razy nie szukałam jakichś informacji to te z tego forum mi się sprawdzały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobry wybór bo:

1. jest lekki

2. ma duży mocny kosz pod siedziskiem

3. jest szczelny podczas deszczu

4. ma sporo regulacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alla00 z nieba mi spadłaś. Dziekuje Ci bardzo za twoją opinię. Własnie na czymś takim mi zależało, żeby ktoś mi powiedział o takich rzeczach jak chociażby to jak zabezpieczona jest spacerówka na spacerze gdy pada deszcz. Sama w ogóle o tym nie pomyślałam. A to przecież ważne 🤗 oby od słońca też chronił 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość EwelaZa

Świetny wózek. Użytkuje od kilku miesięcy. Jest bardzo lekki, dobrze się prowadzi, ma rozsuwana dużą budke, bardzo pojemny kosz, do ktorego latwo sie dostac nawet gdy oparcie jest rozłożone, rozklada sie na plasko, jest szeroki, ma regulowana rączkę. Polecam! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilka

Zastanawiałam się nad zakupem tego modelu ale finalnie wybrałam air-x z anex i nie żałuję. Wózek jest wygodny, poręczny i łatwy w obsłudze. Maluch ma w nim sporo miejsca a pasy trzymają pewnie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Irka

Dla nas lepszy właśnie okazał anex M type . Spacerowka jest fajne i obszerna. Lekko się prowadzi i jest zwrotny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julka
W dniu 27/7/2020 o 5:05 PM, Gość Lilka napisał:

Zastanawiałam się nad zakupem tego modelu ale finalnie wybrałam air-x z anex i nie żałuję. Wózek jest wygodny, poręczny i łatwy w obsłudze. Maluch ma w nim sporo miejsca a pasy trzymają pewnie:)

Też jestem bardzo zadowolona z zakupu spacerówki Anex air/x. Wózek jest leciutki, poręczny, można go złożyć za pomocą jednej ręki:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27/7/2020 o 5:05 PM, Gość Lilka napisał:

Dziękuję za polecenie ale tego wózka nie biorę w ogóle pod uwagę bo jest droższy od tego co ja wybrałam (euro cart flex) a nie reprezentuje nawet lepszej jakości czy wyglądu. także jak dla mnie odpada w przedbiegach. ale dzięki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20/7/2020 o 8:31 PM, Gość EwelaZa napisał:

Świetny wózek. Użytkuje od kilku miesięcy. Jest bardzo lekki, dobrze się prowadzi, ma rozsuwana dużą budke, bardzo pojemny kosz, do ktorego latwo sie dostac nawet gdy oparcie jest rozłożone, rozklada sie na plasko, jest szeroki, ma regulowana rączkę. Polecam! 

Super dziękuję Ci bardzo że utwierdzasz mnie w rpzekonaniu że to dobry wózek. tego właśnie potrzebowałam, myślę że w tej cenie lepszego nie wybiorę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...