Skocz do zawartości
Forum

Czy to już poronienie?


Gość Julka@

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem w 3 tygodniu ciąży. Test ciążowy płytkowy wyszedł pozytywny oraz badanie z krwi również potwierdziło ciążę. Natomiast w dniu spodziewanej miesiączki dostałam krwawienia, było ono tak samo obfite jak przy standardowym okresie, natomiast końcowe plamienie trwalo trochę dłużej niż zwykle. Tydzień od wystąpienia krwawienia ponownie zrobiłam test ciążowy płytkowy, niestety w ciągu dnia bo byłam już zbytnio zniecierpliwiona i test pokazał tylko jedna kreskę. Czy to oznacza że doszło do poronienia? Czy może test pokazał fałszywy wynik ze względu że był zrobiony w środku dnia? 

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudziak

Jeśli okres dostałaś w termine spodziewanej  miesiaczki a tydzień  później  test  wykazał jedną  kreskę  moim zdaniem jest coś nie tak. Test wykonany tydzień  od spodziewanej  miesiaczki wykonany nawet  w dzień powinien już wykazać ciążę. Zrób betę i zobaczysz czy spadła  i będzie wszystko wiadome. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Nie jestem lekarzem, ale... Ja kiedyś mialam podobnie i pare dni po terminie dostalam krwawienia i pojechalam do szpitala to było samoistne poronienie... 

Jezeli mozesz idz jutro na bhcg i zobaczysz czy spadł Ci wynik... I bedziesz wiedziala.. Ale jeżeli bylo krwawienie to wydaje mi sie ze raczej nie ma szans. 

Odnośnik do komentarza

Najprawdopodobniej była to ciąża biochemiczna. Ciąża musiała być skoro test z krwi wyszedł pozytywny. Teraz koniecznie zrób powtórne badanie krwi by sprawdzić bhcg. Jeśli spadła albo nic badanie nie wykaże to potwierdzisz ciążę biochemiczną.  

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudziak

Jakie długie masz cykle? Jeśli standardowo  co 28 dni  to w 2 tygodniu i 3 dniu ciazy dopiero co rozpoczęła się owulacja a gdzie wędrówka  przez  jajowod i zagniezdzenie? Na to trzeba czasu a Ty już betę miałaś taka  wtedy. Chyba że te tygodnie liczylas od owulacji a nie od ostatniej  miesiaczki 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...