Skocz do zawartości
Forum

Ciąża starsza?


Gość Klaudziak

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest możliwe tzn zależy o ile starsza bo jak powyżej dwóch tygodni to może być już ciaza z poprzedniego cyklu A to ewentualne krwawie to mogło być plamienie implantacyjne które wzięłaś za okres. Znam też przypadki że koleżanka miała normalny okres przez pierwsze 3 miesiące ciąży o której nie wiedziała przez ten czas. 

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudziak

No właśnie Nie może być z poprzedniego cyklu ponieważ z mężem wspolzylam 15 maja (okres zaczął mi się 16 maja) trwał  tyle co zwykle był intensywny jak zawsze żywa krew itd. Z mężem wspolzylam też w trakcie okresu  i po jego zakończeniu czyli w 7,8,9, 10 tc. Wcześniej był w delegacji  więc nie wspolzylam  wcale przez kilka miesięcy 

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudziak

Cykle  mam różne od 28 do 36 dni. Pecherzyk ciazowy z usg  jest  przeszło o tydzień większy jak na tygodnie z OM. Pani koleżanka miała przez 3 miesiące okres a  mi się już w czerwcu nie powtórzył 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Mozliwe... 

Mojej kolezanki babcia starala sie o dziecko bardzo długo po 30 stce zaszla w ciążę a tylko dzieki temu że współżyła ze swoim mężem w okres... 

I miala 4 dzieci ktore byly tylko przy staraniach w okres. 

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudziak

Tylko jak to jest możliwe jeśli najkrótsze cykle miałam  co 28 dni a przyjmuje się że owulacja przypada 2 tygodnie  przed końcem cyklu czyli  w tym przypadku  ok 14 dnia. Więc jak mogłam zająć w trakcie okresu? 

Odnośnik do komentarza

Znam dziewczyne ktora tu na forum pisala ze miala owulacje w 7 dniu. A poprzedni  cykl miala bez owulacyjny a w tym owulacja byla juz 7 dnia wiec  wszystko jest mozliwe. A mialas monitorowanie owulacji?   Wiesz  kiedy byla ? 

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudziak

Nie Nie miałam monitorowane owulacje. Martwi mnie to że byłam w tamten czwartek u ginekologa i z om wychodził 5t i 5dc a wg usg 7t 1dc. był sam pecherzyk  ciazowy miał 1,98 cm. Doktor mówił że pecherzyk  zoltkowy widział  ale bez zarodka. Dodam że w 5t2dc beta wynosiła ponad 17.000

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudziak

Marwti mnie to  mąż się nie zna i żartuję czy to napewno jego dziecko  że ciaza starsza niż wychodzi z miesiaczki.  Mi wcale do śmiechu nie jest bo nie wiem o co chodzi że ten pecherzyk ciazowy taki duży.  Chyba że jest możliwość  że jednak ciaza jest młodsza niż ztego usg wychodziło i dopiero zmierzenie zarodka (O ile się pojawi) da dokładny wiek ciazy

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudziak

Chyba że to ciaza blizniacza jednojajowa i zarodków  nie widać bo jest za wcześnie a ciaza rzeczywiście  jest młodsza  a pecherzyk ciazowy taki duży przez ciążę blizniacza  Sama nie  wiem.  Ale wtedy doktor  mówił by że widzi dwa pecherzyki zoltkowe a wspomniał tylko  że widział jeden

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudziak

To znowu ja byłam u innego doktora on wytłumaczył mi że zle był mierzony pecherzyk ciazowy. Nie był dokładnie okrągły tylko bardziej podlozny stąd wychodził większy bo był mierzony dłuższy bok. dzisiaj już jest  zarodek bijące  serce. Zarodekwychodzi  o 2 dni  większy ale z racji tego że kochałam się z mężem w 10dc więc owulacja mogła być 12 dnia i dlatego to przesuniecie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...