Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Gość Jagoda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Rok temu wykryto u mnie niedoczynność tarczycy, biorę Euthyrox 75. Od czasu kiedy zaczęłam brać tabletki, zaczęły się problemy z miesiączką. Koniec końców od zeszłego czerwca okres miałam 2 razy - raz po wywołaniu progesteronem, drugi raz sam z siebie przyszedł w zeszłym miesiącu. Ogólnie staramy się o dziecko z mężem, ale przy takich problemach jest cięzko.

Ostatni okres miałam 30.04 -3.05., gdzie 8.05 uprawialiśmy z mężem sex bez antykoncepcji. Wczoraj zaczęło mi się plamienie, bardzo bardzo skąpe. Od 3 tygodni czuję się okropnie, jestem bardzo spuchnięta, nie mam na nic siły i ciężko mi wstać z łóżka, kiedy wcześniej nie było to problemem. Zastanawiam się czy jest możliwe że będę mamą? Dodam, że  byłam dzisiaj u ginekologa, bo robię badania z powodu braku miesiączki. Lekarz robił usg i nic nie widział, stwierdził, że nawet nie widać jajeczka (mam plamienia). Czy jest możliwe to, żeby nie  było tego jajeczka bo się zagnieżdża i to plamienie jest implantacyjnym? Zmartwił mnie ten brak jajeczka, ponieważ zawsze wcześniej jajeczka były nawet gdy nie było okresu. Czy 3 tyg po zapłodnieniu widać coś na usg dopochwowym?

 

Pozdrawiam,

Jagoda

Odnośnik do komentarza

Witaj Jagoda,

8 dni po okresie to troche wczesnie zeby byla owulacja, ale co prawda i takie przypadki sie zdarzaja,

Jesli owulacja byla 8/05 t eraz musialby to byc 8 tydzien ciazy a nie 3 od zaplodnienia wiec i testy i usg powinny cos pokazac,

Na usg w 8 tygodniu juz widac nawet dzidziusia a nie tylko pecherzyk wiec wydaje mi sie ze ciaza raczej odpada,

Co do problemow z miesiaczka i braku wiedzy o owulacji warto kupic testy owulacyjne i wsluchac sie w swoj organizm a sama od siebie bedziesz wiedziala kiedy to :)

w57vyx8dqc1niv3p.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...