Skocz do zawartości
Forum

Wielowodzie..?


Gość mama2020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pytanie do mam które zetknęły się z tematem... Jestem na początku 7 m-ca a od jakichś 4 tygodni mam większe problemy z oddychaniem (które początkowo kojarzyłam z jedzeniem, ale nie jem dużo). Trochę niepokoi mnie też napięty i twardy, podczas normalnej dziennej aktywności brzuch, wieczorem kładąc się spać praktycznie nie mogę ułożyć się tak, żeby było mi wygodnie.

Obrzęków nie dopatrzyłam się a waga przybywa mi ostatnio ok. 1,2 kg na miesiąc.

Najbardziej niepokoją mnie duszności, jednak zgłaszałam to lekarce. Zastanawiam się, czy jakby problemem był nadmiar wód, możliwe żeby lekarz przy usg połówkowym (19tc) jak i lekarka w 24tyg. przeoczyli to. Również fakt, że nie mogę zjeść nawet zwykłej porcji obiadu , a nawet czasem omijam jakiś posiłek bo "nie ma miejsca" trochę mnie niepokoi.. To 2 ciąża a w 1 nie miałam takich problemów. Często po spaniu czuję ból w górnej części brzucha (drętwienie) i ogólnie jakby ten brzuch dość sporo "podchodzi" do góry, jest tez bardziej "wypchnięty" przynajmniej w porównaniu do 1 ciąży. Innych objawów brak, ale wizyta dopiero za 2 tyg. trochę się martwię :-/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...