Skocz do zawartości
Forum

Marcowe mamusie 2021


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jestem po badaniu. Niestety ale nic z tego. Żółtko zaniklo już zarodek też ledwo widoczny. Czyli jutro ostatecznie czeka mnie zabieg 😞 . Ponoć można by tego uniknąć jakbym brała ponoć aktywne foliany wcześniej i pani ginekolog dziwiła się że nikt mi tego nie doradził/zapisal. Po zabiegu mam się umówić do hematologa na badanie mutacji mthfr a mąż ma zrobić badanie jakości nasienia. No cóż, musimy się z tym jakoś pogodzic. Zrobię te badanie zobaczymy co wyjdzie. I wtedy nie pozostało nic jak dalej się starać. 

Odnośnik do komentarza

Hej, ja mam termin 14 marca. I też ciągle się martwię! To jest silniejsze ode mnie. Boli brzuch to zastanawiam się czy nie poronienie nie boli nic to boję się że dzidziuś nie żyje. Wsluchuje się w organizm jak mogę, chociaż wiem że rozsądnie by było dam sobie spokój i cieszyć się ciążą i życiem. Ja jestem w 9tc3d. Od 8 tyg jestem na zwolnieniu. Miałam straszny stres w pracy, gdyby nie ta pandemia to bym szukała innej pracy. Wymarzyłam sobie że ciążą to bedzie mój czas spokoju i radości. Wierzę że jak kobieta  ma spokój w ciąży to później dziecko też jest spokojne. Powiedzcie jak to jest z wami? Też macie obawy? Co powinno zaniepokoić? Ostatnio przez 2 -3 dni miałam szczególnie rano takie bóle bardzo nisko jakby rwania, skurcze ciężko to opisać. Przeszło dzisiaj. Wkrecilam sobie że doszło do poronienia. Żadnych plamien nic po za tym. Kolejna wizytę mam 25.08.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość ewelinapaw napisał:

Hej 😍 termin 30 marca 2021 ;) 

pierwsza ciąża, bardzo się ciesze ale i ciaagle martwie tez tak macie ?

Tak samo jak u mnie. Jestem po poronieniu i ciąży biochemicznej i tak bardzo się boje. Masz już jakieś objawy? Bo u mnie tylko ból piersi i czasem brzucha

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Szczęściara09 napisał:

To i ja dołączam. Termin poczatek marca. Też się boję bo też mam za sobą poronienie. Za mną 11 tygodni. Z każdym mam większą nadzieję ze będzie dobrze. W poniedziałek usg prenatalne. 

Cześć ja mam termin na 9 marca . Właśnie się szykuje na wizytę dzisiaj 10 tydz. Zastanawiam się właśnie kiedy będę miała prenatalne .Pewnie dzisiaj się wszystkiego dowiem🤗Ja tez się boje żeby wszystko było ok ale tak mysle ze po prenatalnych zacznę już spokojniej podchodzić do tej ciąży 

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściara 09

U mnie w 5 też nie było nic widać, jedynie pęcherzyk w macicy dobrze umiejscowiony. Miałam przyjść po 2 tygodniach czyli 7tc i wtedy już był zarodke z tętnem. Także trzymam kciuki. Kiedy masz kolejna wizytę? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Monia napisał:

hej dziewczyny. Ja dzisiaj po 1 wizycie. Według miesiączki 6 tydz według usg5. Zarodka nie widać. W którym tyg widziałyście zarodek?serduszko?

Ja szybko wiedziałam że jestem w ciąży, jeszcze przed okresem. Do gina poszłam tydzień po spodziewanym miesiączce. Wtedy było widać tylko pęcherzyk. Dwa tyg. Później był już zarodek 15mm i biło serce. Tydzien później (8tc) był już o 1 cm większy mogłam dostrzec małego ludzika na usg :).

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Monia napisał:

hej dziewczyny. Ja dzisiaj po 1 wizycie. Według miesiączki 6 tydz według usg5. Zarodka nie widać. W którym tyg widziałyście zarodek?serduszko?

Ja byłam w 7 tyg i było już wszystko dobrze widać .Za dwa tygodnie u ciebie tez będzie ok teraz jest jeszcze wcześnie 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Szczęściara 09 napisał:

U mnie w 5 też nie było nic widać, jedynie pęcherzyk w macicy dobrze umiejscowiony. Miałam przyjść po 2 tygodniach czyli 7tc i wtedy już był zarodke z tętnem. Także trzymam kciuki. Kiedy masz kolejna wizytę? 

Za trzy tygodnie dopiero. Zwariuje do tej pory 😃

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Ndja napisał:

Ja szybko wiedziałam że jestem w ciąży, jeszcze przed okresem. Do gina poszłam tydzień po spodziewanym miesiączce. Wtedy było widać tylko pęcherzyk. Dwa tyg. Później był już zarodek 15mm i biło serce. Tydzien później (8tc) był już o 1 cm większy mogłam dostrzec małego ludzika na usg :).

właśnie mówiła mi że za te trzy tygodnie to według usg będzie 8t i już będzie serduszko i mały czkowieczek. Tyle stresu to kosztuje. Oby tak było. Nie mogę się już doczekać. Do tego 12t żeby przetrwać potem może będzie mniej stresu.

Odnośnik do komentarza

Witajcie:)

Dwa tygodnie temu byłam u ginekologa i był widoczny zarodek w macicy. Po dwóch tygodniach miałam przyjść  czyli dzisiaj i było już bijące serduszko:* wkraczamy w 9 tydzień według OM, a według USG w 8tydzien. Bardzo się cieszymy bo to pierwsza ciaza:) szkoda tylko że jestem w trakcie szukania pracy... Ale damy  radę ważne żeby było zdrowe maleństwo nasze:* 

Odnośnik do komentarza

No długo. Ale pozostaje mi czekać.

Widzę że my tu wszystkie takie panikary. Jak się w ogóle czujecie? Ja ciągle chodzę głodna. Jak tak dalej pójdzie to przytyje bardzo dużo 😄 w ogóle mam problem z glukoza. I muszę być na diecie dla cukrzyków. Do tego mam mutacje pai 1 i mthfr biorę acad i heparynę stąd ten mój strach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...