Skocz do zawartości
Forum

Marcowe mamusie 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Kochane Marcowe Mamuśki. Ja mam termin na 24 marca. Dowiedzialam sie dwa dni temu i bardzo sie cieszę to bedzie nasze pierwsze dziecko. Z objawow to narazie tylko bol piersi, senność  i delikatne kłucie w brzuchu:) wizyta jeszcze nie umowiona ginekolog na urlopie. 

Odnośnik do komentarza

Witam nowe Mamusie😊  też miałam wizytę wczoraj według gin tydzień 6/7 termin na 12 marca chodź dzieciątko spore serduszko biło jak szalone 😍 jedynie co mnie martwi to zrobił mi się krwiak obok dziecka dosłownie garść leków dostałam na podtrzymanie i mam cichą nadzieję że się wchłonie 🙄

Odnośnik do komentarza
Gość Stokrotka

Hej dziewczyny...postanowiłam tu wejść ponieważ nie wiem co myśleć.. 10 czerwiec OM, najbardziej płodne dni (według apki flo) od 20 do 24 czerwca, cykle mam 25,26 dniowe...

W lipcu okresu nie dostalam lekarz stwierdzi ciaze...od ostatniej miesiączki 6 tyg i 3 dni ale wczoraj byłam na usg ale idąc tylko perzezyk bez zarodka jeszcze czy to normalne...kontrola za 2 tyg

Odnośnik do komentarza

Hej Stokrotka spokojnie zobaczysz że za 2 tygodnie cały pakiet będzie już zarodek i bijące serduszko tylko trzeba cierpliwie czekać widocznie ciąża młodsza jest szybko zlecą 2 tygodnie trzymam kciuki 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Mam taka nadzieje Pola123

Hej dziewczyny...postanowiłam tu wejść ponieważ nie wiem co myśleć.. 10 czerwiec OM, najbardziej płodne dni (według apki flo) od 20 do 24 czerwca, cykle mam 25,26 dniowe...

W lipcu okresu nie dostalam lekarz stwierdzi ciaze...od ostatniej miesiączki 6 tyg i 3 dni ale wczoraj byłam na usg ale idąc tylko perzezyk bez zarodka jeszcze czy to normalne...kontrola za 2 tyg

Odnośnik do komentarza

Hej 🙂 Również dołączam 🙂 ja Mam termin na 7.03 bardzo się cieszę że się udało, ponieważ w kwietniu miałam poronienie samoistne po pustym pęcherzyku.  Radość jest ogromna ale stres również, każdy ból to nerwy, ale oby wszystko było dobrze 🙂

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Cie bardzo dobrze, bo ja nie mogłam o niczym innym myśleć, każdy dzień dłużył się niemiłosiernie. Najgorsze było jak poszłam na usg a tam nic, to już się poddałam prawie bo na każdym forum dziewczyny pisały ze widać zarodek w 5tc, a w 6 tc to już koniecznie serduszko a u mnie była czarna plama i ciałko żółte. Potem leżałam 10 dni z depresja i mdłościami w łóżku, poszłam na usg i było wszystko pięknie widać ❤️ 

Odnośnik do komentarza

witam ja dowiedziałam się o ciąży w 6 tyg ale doczekałam tydz i poszłam w 7 tyg i wszystko już było widać serduszko biło .Teraz wizyta 11 i będzie już to 10 tydz.Dziewczyny jak waga bo u mnie - 2 kg nie mam zupełnie apetytu

Odnośnik do komentarza

Termin 17marca

Początek okresu 10 czerwca, w 6 i 7tc brak zarodka, 8tc zarodek bez serduszka i tylko 5mm czyli wiekowo na 6tc. 😞 dostałam skierowanie na zabieg, lekarz kazał mi isc od razu do szpitala się umówić bo ponoć ciąża się już nie rozwinie. Zabieg mam na wtorek czyli 8t6d. Dzisiaj 8t4d i chce mi się płakać umówiłam sie do innego ginekologa żeby zobaczył czy może jednak coś sie rozwija.... Mam małe nadzieję że może coś sie zmieni. Zastanawiam się czy nie za szybko skreslil te ciążę. Zbliżenie z mężem mieliśmy 25,26 i 30czerwca. Może ta ciąża jest młodsza jak lekarz twierdzi. Nie wiem co myslec chce mi się płakać. 

 

Odnośnik do komentarza

Savuri Robiłaś może badanie z krwi beta hcg? Jeśli nie to zrob jutro i w środę jak będzie przyrost więcej niż 60% to znaczy się że jest szansa że ciążą się rozwinie. Nie musisz byc na czcco wazne by powyarzac o podobnrj porze. Znam tu na forum przypadki kiedy lekarze skresliki ciążę A ona się rozwijała. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27/6/2020 o 4:21 PM, Justyna. napisał:

😄cześć jestem pierwszy raz na forum , i trochę nie wiem jak zacząć 🤭hmmm...moze tak zdecydowaliśmy się i odstawiłam tabletki (ostatnia sztuka w opakowaniu 20maj) miesiączka 25maj🤪po miesiączce już nie brałam antykoncepcyjnych tabletek i czekamy , czytałam ze pary zachodzą po roku rzadziej do 6miesiacy.23 czerwca dzien ojca powinna być miesiączka , ale bez leków i mysle ze jeszcze nadejdzie robię test  i wychodzą dwie kreski idę do lekarza Po tygodniu potwierdza i Mówi ze początek 6! Ale jak 6skoro według moich obliczeń to jeszcze tabletki jadłam o co tu chodzi ??? Dziś teoretycznie według pani Dr 11tydzien+1. Boje się porodu jak piorun😱🤭🤭🤭😳ciąża na 4. Wiek 37🙂 pozdrawiam was gorąco 😘

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...