Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell


Rekomendowane odpowiedzi

Hallo? Jest tu ktoś kto może miał problem z workami pod oczami bo mam całkiem spory problem? Od jakiego czasu staram się cokolwiek robić z tym i na prawdę mrożony wałek jadeitowy, plasterki, maseczki, masaże no NIC mi nie pomaga a już mam dość sporo wydanych pieniędzy na kosmetyki i niestety ponownie NIC. Może jakaś mama albo tata znają ten krem garisell? Szukałam kremu naturalnego i takiego który nie ma jakiś konserwantów silnych i nie jest też testowany na zwierzętach tylko pytanie czy taki krem będzie możliwy do trzymania nieco dłużej niż tydzień góra? Jak to trzymać? Jakieś muszą być specjalne warunki?

Odnośnik do komentarza

wystarczy wejść na faq garisell i tam tam informację że nie jest on testowany na zwierzętach, jest naturalny i z pl. co do tego ile może on stać to 6 miesięcy i wystarczy patrząc po składzie że położysz go gdzieś w łazience bo jest tam dość mało słońca a na to trzeba chyba jedynie uważać by nie stał bezpośrednio na promieniach.

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie to, ze tak sprawdzacie i działacie żeby mi coś podpowiedzieć, ale własnie zastanowiła mnie ta wypowiedź twoja @pysiiiula bo to trochę brzmi tak jakbyś wiedziała coś więcej niż tylko to ze strony. Masz może ten krem?? Jestem ciekawa w sumie bo opowiadasz o tym Słońcu i tego tam chyba nie widzę. Ewentualnie może ktoś jest jeszcze kto miał ten krem bo serio zastanawiam się nad zakupem ale no wolę wiedzieć co kupuję i czy będzie działało fajnie na te okolice oczu.

Odnośnik do komentarza

mam go, mam. a co do słońca to ja jestem na stronie garisell i tam jest taki dział jak FAQ i masz tam najczęstsze pytania i odpowiedzi. u mnie to wygląda tak, że jest on w łazience. nie ma czegoś takiego, ze musisz do lodówki go wkładać, po prostu naturalne kosmetyki mają krótsze terminy i nie sa tak naładowane chemią, że mogą stać 3 lata i nic tam nie zauważysz.

Odnośnik do komentarza

Może się pochwalę, ale zamówiłam 1-go września ten garisell i od ok. tygodnia testuje i widze, że coś się zaczyna dobrego dziać. Na razie jeszcze cały czas obserwuję, ale na razie jestem pozytywnie zaskoczona, bo widzę cokolwiek, a inne kosmetyki po miesiącu albo i dłużej nie potrafiły tego zrobić czyt. nawilżyć dobrze. Mega plusik i idzie w testowanie nadal!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...