Skocz do zawartości
Forum

Oczyszczanie twarzy


Gość Fieste

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zdecydowałam się na oczyszczanie twarzy u kosmetyczki i tydzień temu miałam pierwszy zabieg: peeling kawitacyjny, a następnie nałożony kwas (chyba migdałowy? Albo azelainowy?). Po zabiegu twarz wyglada nieco lepiej, ale nie jest to jeszcze zadowalający efekt. W przyszłym tygodniu mam iść na kolejny zabieg i kosmetyczka zapowiedziała, ze najpierw zrobimy oczyszczanie manualne (żeby pozbyć się wszystkich podskórnych gulek, których podobno kwas nie wyciągnie), a następnie nałożymy kwas. Myślicie, ze te dwa zabiegi można ze sobą łączyć

Odnośnik do komentarza

Moja zrobiła mi oczyszczenie manulane, ale nie na tym samym zabiegu co kwas. Miałam dwa albo trzy razy kwas i manulane oczyszczanie na następnym zabiegu, po jakieś 17 dniach. I na to była ampułka. I szczerze mówiąc było fajnie. Jednakże opinie o oczyszczaniu manualnym są tak radykalnie skrajne, że po prostu próbuję i oceniam co przynosi efekt u mnie
?

[reklama usunięta]

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 14/1/2022 o 9:53 AM, Agi9 napisał:

trzeba zawsze kilku zabiegów, zeby efekty były mocno widoczne

zgadzam się, po pierwszym zabiegi oczywiście będzie jakaś różnica, ale prawdziwe efekty widzi się po całej serii, szczególnie jeśli zmiany skórne były głębokie/stare. poza tym wiele zależy od tego jakie zabiegi na twarz [reklama usunięta] się wybrało np. po kwasach od razu widać różnicę, natomiast przy mezoterapii trzeba nieco odczekać

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Warto ci jakiś czas oczyścić skórę profesjonalnie w dobrych salonie kosmetycznym. Ja w październiku miałam oczyszczanie wodorowe [reklama usunięta]. Efekt super, na pewno na wiosnę go powtórzę. Skóra dogłębnie oczyszczona, gładka, naprężona, koloryt wyrównany - od razu wygląda zdrowiej i młodziej. Sam zabieg bezinwazyjny i w pełni  bezpieczny.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...