Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szczęściara 09

Zazdroszczę Wam tych mężów przy porodzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorisss

Ja polecam wodę i szare mydło. Chusteczki mogą szczypać. Tak mi się wydaje. Zresztą nigdy nic nie używam do higieny intymnej. To jest wszystko przereklamowane. I żadnych infekcji nie miewam. Zresztą tak samo jak nie używam wkładek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mom5

Chusteczki tylko jak nie ma dostępu do bieżącej wody. W szpitalu z resztą jest taki plyn odkażający ktorym należy się umyc przed cieciem i po tez mozna. Mam tez swoje stale produkty zapakowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kropka.

Ja się na jadłam a tu jakieś skurcze.. 

I boję się bo nie można jeść za bardzo przed porodem z tego co pamiętam. U zgagę mam 😕

Ja myślę że jutro, może za dwa dni będę rodzic. Takie przepowiadające to dla mnie nowość ale zobaczymy. 

Do higieny mam szarw mydełko naturalne, które się super sprawdziło za pierwszym razem, może jeszcze wezmę tantum Rose jakby co żeby sobie podmyć czasem tą ranę. W domu się właśnie tantum pozmywałam po porodzie. 

Eh, stres się zaczyna 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mom5

Niniejszym ogłaszam ze jesteśmy juz po cc. Wieczorem skurcze, ip i bezpośrednio z izby na salę operacyjną. 21.00 nasz mały wielki Cud byl juz na swiecie. 10/10 57cm i 3800g 37tc plus ileś dni. Dałyśmy radę ale stres ogromny. Za nami 5 przyjec na oddzial także super udało się w porę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kropka.

Mom GRATULUJE! 

Cudownie 🙂

Wypoczywaj i ciesz się Dzidzią. 

Piękna waga i wzrost 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Biedronka

Mom gratulacje! Szybka akcja 😊 dużo zdrówka i szybkiego powrotu do siebie.

Kropka ja też w nocy miałam przepowiadające, bałam się, że wyląduje w szpitalu. Teraz się wyciszyło, jutro mam wizytę. Nie wiem czy dotrwam do piątku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęściara 09

Mam gratulacje. Ale duże Maleństwo. Super cieszcie się sobą. A jak będziesz dała radę to coś tu ciotką skrobnij. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorisss

Mom gratulacje 😍 dużo zdrówka dla Was 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaGama

Gratulacje Mom5! Cieszcie się sobą, odpoczywajcie i nabierajcie sił 🤗

U mnie cisza, młody się rozpycha, chyba już mu ciasno 😉 Trochę ćwiczę, trochę odpoczywam, mam wrażenie, że ciągle jem albo szukam co by tu zjeść 😫 Ważę już najwięcej w swoim życiu, choć w ciąży przybrałam tak w normie..  Starsza oczywiście ze szkoły przyniosła jakieś przeziębienie, póki co tylko ona katarzy, ale sporo to komplikuje logistycznie w razie gdybym miała zacząć rodzić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kropka.

Ja dzisiaj cały dzień taka jestem trochę skurcze trochę nie... Jest moja mama do starszej coreczki gdyby coś się zaczynało fsktycznie. Trochę mnie boli czasem, trochę nie. Sama nie wiem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agaczi91

Ja mam skurcze już ze 2 tygodnie i póki co cisza;p wczoraj wysprzatalam część mieszkania, dziś druga część z pomocą męża i czekam. Jutro kolejne ktg i wjazd na 38 tydzień. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Kasiula133

Witajcie dziewczyny, jestem obecnie w 39 tygodniu ciąży, termin mam na 09.02 czy można się przyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agaczi91

Cześć Kasiula! To długo z nami nie pozbędziesz😅 całe dwa dni, zazdroszczę terminu:) jak samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominika1999

Cześć kobietki! Mam pewien problem. Co oznacza śluz żółtawy, ciągnący się? Dni płodne już miałam🙄 za 8 dni niby miesiączka ma się pojawić. Testy ciążowe robiłam-negatywne. Raz się mąż przeraził bo zobaczył na jednym, teście po czasie, druga kreseczke, lecz po tym znów zrobiłam test i negatywny. Szału można dostać🙈 mianowicie nie chce tej ciąży bo nie jesteśmy gotowi. Pozdrawiam was! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zmartwiona

Hej! Zaczęłam robić test 5 dni przed okresem i wszystkie wychodzą pozytywne. Dzisiaj z rana tak samo, ale popołudniu dostałam jakiegoś brązowego plamienia. Zrobiłam test i jest kreska, jeszcze bardziej widoczna niż wcześniej. Został mi jeden dzień do miesiączki ale boje się że dzieje się coś złego. Czy to może być plamienie implantacyjne? Czy ktoś miał coś takiego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmartwiona plamienie implantacyjne byłoby przed pozytywnym testem. Może tak być że jest plamienie w terminie okresu. Odpoczywaj w miarę możliwości i myśl pozytywnie. 

Kasiula witaj. 

Dominika może to jakaś infekcja. Nie słyszałam o takim objawie ciąży. 

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mom5

Dziękuję dziewczyny, radzimy sobie calkiem calkiem no ale mąż jest całą dobę z nami więc jest lzej. Mała zdrowa, je fajnie, spac chce bardziej ze mną niz w lozeczku. Poszczwpiona, pobadana szykujemy sie do wyjscia. Jutro raczej juz wyjdziemy. Z rany po cieciu sączyły mi się jakies brudy..musialam przystopowac z chodzeniem i siedzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorisss

Cześć dziewczyny. Karolina przyszła na świat dziś o 6:43, 4100 gram, 55cm i 10 pkt 💪. Czujemy się dobrze. Poród bez komplikacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agaczi91

Dorisss cudownie! Gratulacje, duża dziewczynka, super że wszystko poszło po Waszej myśli♥️ teraz odpoczywajcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Biedronka

Dorisss Gratulacje! 😊 dużo zdrówka dla Was.

I się zaczęło lawinowo. Ciekawe która następna 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bogusia

Nie wiem czy jestem w ciąży ale czy któraś z was miała taki śluz na początku ciąży bądź w późniejszej? Przepraszam za zdjęcie lecz muszę wstawić. Kogo obrzydza proszę nie wchodzić! https://ibb.co/Ypmvsbt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mom5

Doriss gratulacje dla Ciebie i Karolinki. Zdrówka 👍🤗🤗

Kto teraz następny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...