Skocz do zawartości
Forum

Lutóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka Dziewczyny :) 

28.02.2021:)

Pełna lęku i obaw.. 

Po 10 latach starań, półtora roku temu pierwsza ciąża, niestety Maleństwo przestało się rozwijać w 9 tym tygodniu. 

Teraz 5 tydzień 2 dzień.. A schiza w głowie, USG w środę.. 

 

Odnośnik do komentarza

Basiaczek idź do ginekologa sprawdzić skąd to rdzawe plamienie. Ja w ciszy z synkiem dostałam krwotokuw 15 tygodniu byłam pewna że poronilam ale pojechałam szybko do najbliższego szpitala i tam dostałam leki i dziś mój synek ma już 3 miesiące. Przyczyny tego krwotoku nie znaleźli A leciała krew ze skrzepami. Nie chce Cię straszyć ale dla swojego spokoju lepiej to sprawdzić. W 7 tygodniu może już być serduszko widoczne 🙂

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, basiaczek napisał:

U mnie niby początek 7 tyg. 

Dzisiaj mam wizytę. Boję się jak cholera bo dostałam dziś dziwnego rdzawego plamienia. I chwilę mnie bolał brzuch. Już co prawda ustało, ale cała się trzęsę ze strachu.

Pene ma racje, powinnaś dostać cis na podtrzymanie, Luteine np. Lekarz zobaczy co się tam dzieje. I daj znać. 

Odnośnik do komentarza

Byłam u lekarza, ten nic w macicy nie zobaczył. Co więcej dostrzegł jakieś płyny za macica i podejrzewa, że mogę mieć krwawienie do jamy brzusznej. Dał skiero do szpitala, bo jakby mnie zaczęło bardzo boleć to stwierdził że może być nawet konieczna operacja. Ponadto podejrzewa pozamaciczna.

Lekarz w szpitalu z kolei znalazł cystę na jajniku i stwierdził że to jest przyczyna. Tylko ja już za bardzo nie wiem czego.

Dopiero rano mam mieć badanie krwi, więc do rana w zasadzie nie wiem na czym stoję. 

Krwawienia póki co nie ma.

Więc sama już nie wiem czy jeszcze mogę mieć jakiekolwiek nadzieje.

 

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja 🙂 Beta dziś 86.5 także ten jest coś na rzeczy 😁 Dziś 5+2 termin jakoś 28luty ale raczej początek marca patrząc na dwie poprzednie ciążę. Mam córkę z sierpnia 2018 i synka z marca tego roku 😁 Będzie hardcore z 3 tak małych dzieci ale cieszę się bardzo bo o córkę dwa lata się staraliśmy, o synka pół roku A teraz wpadka bo mieliśmy zacząć starania po wakacjach 😆 

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Tak niewinnie, ale też dołączę. Planowany termin porodu to 06.02

Niewinnie, bo już byłam w ciąży w tym roku,  ale niestety na bardzo wczesnym etapie poroniłam, i dlatego teraz mam stresa 😞 Tydzień temu byłam na usg, jest zarodek i serduszko bije. Od początku biorę duphaston, gdyż na własną rękę ( po informacjach z tego forum) zrobiłam sobie w dwóch kolejnych cyklach badanie progesteronu i wyszło, że mam dość niski.

A wy jak się czujecie ?

Odnośnik do komentarza

Witam Karinka ! 

Współczuję straty! Trzymam kciuki by teraz wszystko się dobrze skończyło! 

Ja poki co nie mam żadnych dolegliwości oprócz braku miesiączki. Z dwójką malutkich dzieci mam co robić więc nawet nie myślę zbytnio o tej ciąży. Jutro powtarzam badanie krwi liczę że będzie ładny przyrost 🙂

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...