Skocz do zawartości
Forum

Lutóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam wodę i szare mydło. Chusteczki mogą szczypać. Tak mi się wydaje. Zresztą nigdy nic nie używam do higieny intymnej. To jest wszystko przereklamowane. I żadnych infekcji nie miewam. Zresztą tak samo jak nie używam wkładek. 

Odnośnik do komentarza

Ja się na jadłam a tu jakieś skurcze.. 

 I boję się bo nie można jeść za bardzo przed porodem z tego co pamiętam. U zgagę mam 😕

Ja myślę że jutro, może za dwa dni będę rodzic. Takie przepowiadające to dla mnie nowość ale zobaczymy. 

Do higieny mam szarw mydełko naturalne, które się super sprawdziło za pierwszym razem, może jeszcze wezmę tantum Rose jakby co żeby sobie podmyć czasem tą ranę. W domu się właśnie tantum pozmywałam po porodzie. 

Eh, stres się zaczyna 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Niniejszym ogłaszam ze jesteśmy juz po cc. Wieczorem skurcze, ip i bezpośrednio z izby na salę operacyjną. 21.00 nasz mały wielki Cud byl juz na swiecie. 10/10 57cm i 3800g 37tc plus ileś dni. Dałyśmy radę ale stres ogromny. Za nami 5 przyjec na oddzial także super udało się w porę.

Odnośnik do komentarza
Gość Biedronka

Mom gratulacje! Szybka akcja 😊 dużo zdrówka i szybkiego powrotu do siebie.

Kropka ja też w nocy miałam przepowiadające, bałam się, że wyląduje w szpitalu. Teraz się wyciszyło, jutro mam wizytę. Nie wiem czy dotrwam do piątku. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość MamaGama

Gratulacje Mom5! Cieszcie się sobą, odpoczywajcie i nabierajcie sił 🤗

U mnie cisza, młody się rozpycha, chyba już mu ciasno 😉 Trochę ćwiczę, trochę odpoczywam, mam wrażenie, że ciągle jem albo szukam co by tu zjeść 😫 Ważę już najwięcej w swoim życiu, choć w ciąży przybrałam tak w normie..  Starsza oczywiście ze szkoły przyniosła jakieś przeziębienie, póki co tylko ona katarzy, ale sporo to komplikuje logistycznie w razie gdybym miała zacząć rodzić...

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika1999

Cześć kobietki! Mam pewien problem. Co oznacza śluz żółtawy, ciągnący się? Dni płodne już miałam🙄 za 8 dni niby miesiączka ma się pojawić. Testy ciążowe robiłam-negatywne. Raz się mąż przeraził bo zobaczył na jednym, teście po czasie, druga kreseczke, lecz po tym znów zrobiłam test i negatywny. Szału można dostać🙈 mianowicie nie chce tej ciąży bo nie jesteśmy gotowi. Pozdrawiam was! 

Odnośnik do komentarza
Gość zmartwiona

Hej! Zaczęłam robić test 5 dni przed okresem i wszystkie wychodzą pozytywne. Dzisiaj z rana tak samo, ale popołudniu dostałam jakiegoś brązowego plamienia. Zrobiłam test i jest kreska, jeszcze bardziej widoczna niż wcześniej. Został mi jeden dzień do miesiączki ale boje się że dzieje się coś złego. Czy to może być plamienie implantacyjne? Czy ktoś miał coś takiego? 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny, radzimy sobie calkiem calkiem no ale mąż jest całą dobę z nami więc jest lzej. Mała zdrowa, je fajnie, spac chce bardziej ze mną niz w lozeczku. Poszczwpiona, pobadana szykujemy sie do wyjscia. Jutro raczej juz wyjdziemy. Z rany po cieciu sączyły mi się jakies brudy..musialam przystopowac z chodzeniem i siedzeniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...