Skocz do zawartości
Forum

Lutóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szczęściara 09

Malutka gratulacje. Super, tul od nas tez. 

Aż mi to dało do myślenia bo u mnie pierwszy Syn też ma wpisane w książeczkę ze był węzeł. Ale na szczęście nie miało to żadnych kinsekwencji. Dobrze ze się nie zacisnął ale wolę nie myśleć. 

U nas zastój na nerce dalej jest. Za tydzień lekarz zdecyduje co dalej. 

Odnośnik do komentarza

Szczesciara dokładnie chociaż rok hehe. 

Malutka kazali Ci ściągać? Ja po porodzie z Natka miałam operacje i znieczulenie ogólne i miałam hybrydę takie ciemne bordo położne były zachwycone 🤣 ale wszystko przez nie przechodzilo.

Odnośnik do komentarza

W sumie ja też od jakiegoś czasu paznokci nie maluje i piłuje na krótko, jakoś tak wolę być już przygotowana. 

Malutka to szybko Cię pionizowali. Fajnie, że masz pomoc. Czyli pozytywne opinie o szpitalu nie są wyssane z palca. Szkoda, że się nie spotkamy na porodówce  😉

Odnośnik do komentarza

Malutka ogromne gratulacje! Dużo zdrówka i sił dla Was 💕

Kropka, Szczęściara, ja też szykuję się i nastawiam na poród SN. Planuję jeszcze wykupić położną do porodu żeby było bardziej po mojemu, bo w dwóch poprzednich porodach było tak sobie (chodzi mi o podejście personelu, brak ochrony krocza) no i zwłaszcza, że póki co u nas nie ma porodów rodzinnych.

Ja też już uprałam rozmiar 56, jeszcze 62 muszę wstawić i może wezmę z jeden komplet 62 do szpitala. Wszystko do torby (a raczej toreb) mam przygotowane, tylko spakować. No i prowiant dokupić, jak już będzie bliżej terminu 😛

Już od dwóch wizyt mam ktg robione, na razie nic się nie dzieje, szyjka też trzyma, pod koniec stycznia mam mieć GBS robiony. Termin mam na przełom lutego i marca dopiero i czasem wydaje się, że jeszcze dużo czasu, ale jak wziąć pod uwagę rozmiary malucha z usg i te +/- dwa tygodnie poślizgu, to trochę się ten czas kurczy 😉 Już mi się robi ciężko w miednicy, spojeniu, a w domu dwa gagatki do ogarnięcia. Starsza ma wrócić do szkoły po feriach, boję się tego bardzo, że na sam koniec mojej ciąży przyniesie do domu jakąś zarazę, najchętniej przeszłabym z nią na edukację domową..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny polecam plan porodu przygotować omowic z dr położna i miec przy przyjeciu do szpitala w 2 egzemplarzach. Podczas przyjecia jeden pokwitowany dla siebie zostawic. To powinno tez dac do myslenia personelowi a napewno zostanie odnotowane ze taki dokument dostarczylyscie. Wiem ze scenariusza nie da sie przewidziec podczas porodu sn ale uwazam że plan porodu powinien byc. Mimo ze mam planowe cc to taki przygotowuję. Ok ze mną może być mąż i mamy trochę lepszą sytuację bo rodzina na oddziale ale mimo wszystko chcę zeby nie bylo niedomówień i czarno na bialym zapisane.

Odnośnik do komentarza

Moja 2 tyg temu tyle ważyła 🙈 ale na bank się jeszcze nie odwróciła bo czkawke czuje na górze brzucha... 

Chodzę jak kaczka, a spacer do sklepu to wielki wyczyn. A tak bym poszalała na śniegu z Natalka. A to tylko 5 kg na plusie. Mąż się zmieje ze zaraz wybuchnę. Brzuch sporo większy No ale cóż zrobić. Siła wyższa ehh. 

Odnośnik do komentarza

Wiem że już to tu pisałam ale zapomniałam coś dodać. Co oznacza taki wynik bety: <1.10 mlU/ml? Robiłam to badanie dziś, po skąpej miesiączce, którą miałam 19 grudnia. Następna mam niby za 5 dni. Powtórzyć badanie? Zapomniałam dodać w tamtym komentarzu, zd zbliżenie z chłopakiem miałam 4 6,11,12,13 grudnia i nie wiem czy nie za wcześnie tej bety nje zrobiłam.. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Alicja napisał:

Wiem że już to tu pisałam ale zapomniałam coś dodać. Co oznacza taki wynik bety: <1.10 mlU/ml? Robiłam to badanie dziś, po skąpej miesiączce, którą miałam 19 grudnia. Następna mam niby za 5 dni. Powtórzyć badanie? Zapomniałam dodać w tamtym komentarzu, zd zbliżenie z chłopakiem miałam 4 6,11,12,13 grudnia i nie wiem czy nie za wcześnie tej bety nje zrobiłam.. 

Plus mam żółty ciągnący śluz, lekkie żyły na piersiach i brodawkach. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...