Skocz do zawartości
Forum

Lutóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnią miesiaczka miałam  16 maja. Jaki termin porodu  powinnam mieć 23 luty czy 20 luty.?? Wiem że się dodaje 7 dni odejmuje 3 miesiące  i dodaje znowu  rok ale patrzyłam gdzieś i w tym przypadku dodaje się 4 dni. Sama nie wiem

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna ja 17tc.termin mam na 1 luty 😉 ale zobaczymy jak wyjdzie. Wczoraj odebralam wynik I w rozmazie pojawilo się Poikilocytoza i polichromatofilia dodatnia. Co to może oznaczać? Czytam w necie ale niewiele info tym bardziej że reszta wynikow ok. Martwię się ;(

Odnośnik do komentarza

Co tam u was, dziewczyny? Jak samopoczucie, ile przytyłyscie? Ja od początku ciąży nie mam praktycznie żadnych fizycznych objawów, a przytyłam już 2-3 kg, bo za często pozwalam sobie na niezdrowe jedzenie, a przed ciążą cały czas na deficycie.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, jesteście tutaj jeszcze czy gdzieś się przenioslyscie?

Przywitam się.. mam 33lata, termin na luty, 5 ciąża, poza tym uziemiona w domu od dobrych kilku tygodni. W brzuchu buszuje córka. I to dosłownie bo od tygodnia puka do nas i się bez skrupułów rozciąga :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jeszcze ktoś tu bywa... Ja już wiem, że będę miała syna (hurra!), czuję już delikatne ruchy. Za tydzień mam połówkowe. W końcu,  w 19 tc,  mam pierwsze objawy ciąży 😄 - brązowe sutki i piegi na twarzy (normalnie ciemne włosy i porcelanowa cera) i w końcu mam tyłek (wcześniej totalne bezdupie :)).

 

Dorisss, Ty już po połówkowym?

Odnośnik do komentarza

A gdzie tam. Zakaz wejścia ehh. No ja za płytę i fotki muszę dodatkowo zapłacić. Ale zdjęcia z usg zawsze dostaje więc i tym razem też się coś trafi do kolekcji. Moja doktor chora ale idę do jej męża. Już nogami przebieram co u naszej Karolinki 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś może mi pomóc? Spalam z ex w styczniu okres (co28-38dni) miałam co miesiąc od tego stycznia. Ostatni okres 16 maja. Z partnerem wspolzylam od tego 16 maja do 25 maja i okazało się w czerwcu że jestem w ciąży. Termin z om mam na 20 Luty a z usg na 16 luty. Czy jest możliwość że zaszlam w ciaze w tym styczniu?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Ilona napisał:

Malutka86 wiesz co to jest choroba? Nie życzę Ci nigdy tego. Podjęłam leczenie chodzę do psychologa. A to że wyzywasz mnie od kretynek to świadczy  o twoim poziomie.pozdrawiam

A umiesz liczyć? Jakbyś zaszła w ciążę w styczniu to już byś urodziła lub rodziła na dniach. Poza tym głupotą jest pytanie o takie rzeczy na forum zamiast lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...