Skocz do zawartości
Forum

Lutóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malutka86

Karinka, po zwykłym USG lekarz mi powiedział, że to nieprawidłowa ciąża, płód zdeformowany i w ogóle dziwi się, że jeszcze nie poroniłam. A na prenatalnym okazało się, że wszystko ok i lekarz był zdziwiony wcześniejszą diagnozą.

Odnośnik do komentarza
Gość Malutka86

Karinka, niestety miałam pecha i przez wirusa mój gin nie przyjmował, dlatego poszłam do pierwszego, który miał krótki termin. Oczywiście już więcej do niego nie pójdę.  Tylko taki plus tego, że mam prenatalne na NFZ.

Ja już wcześniej 2 razy poroniłam, więc dopiero teraz nieśmiało uwierzyłam, że będę miała to dziecko. Płci jeszcze nie znam, ale po tych przejściach marzę, żeby tylko było zdrowe.

Odnośnik do komentarza

Trzymam mocno kciuki, żeby już teraz tylko same dobre wiadomości Ci towarzyszyły Jestem po jednej stracie, także rozumiem dlaczego do radości podchodzilas z dystansem. Jeszcze słysząc takie rzeczy, normalnie łzy się cisną do oczu. U mnie ma być niby chłopak, ale dokladnie najważniejsze jest zdrowie, płeć również dla mnie nie ma znaczenia. 

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny, mialam dzis wizyte, ciaza starsza o 2dni, dodatkowo okazuje sie, ze mam grupe krwi minus czego nawet nie bylam swiadoma. (ginekolog poinformowal tylko, ze w razie wypadku badz krwawienia powinnam zglosic sie po zastrzyk na przeciwciala.) 

Co do prenatalnych w moim przypadku to koszt 120euro (ciaze prowadze w niemczech) I bede je robic za 2 tyg. Bedzie to u nas wtedy 13tydzien

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość Zmartwiona napisał:

Doriss a Twoje prenatalne to bedzie dokładnie który dzień??? 

Zmartwiona wypada 7.08 i to będzie 12+5. Chyba że coś się zmieni. 

W 4 ciąży prenatalne miałam na NFZ (1 i 2 trymestru, a 3 trymestru już robiłam w gabinecie). Teraz nie dostałam skierowania, bo moja lekarka nie pracuje już w klinice i mówiła coś o jakiś kontrolach, że nie jest już tak łatwo się dostać. No trudno  pamiętam, że z córką straciłam dużo nerwów, bo nigdzie miejsc nie było dopiero dr pomogła. Teraz robie u niej w gabinecie samo usg 300 zł, a do tego beta + pappa 320 zł w diagnostyce. Koszt jest wiem ale zaciskam zęby żeby tylko wszystko było dobrze. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Malutka86 napisał:

Karinka, po zwykłym USG lekarz mi powiedział, że to nieprawidłowa ciąża, płód zdeformowany i w ogóle dziwi się, że jeszcze nie poroniłam. A na prenatalnym okazało się, że wszystko ok i lekarz był zdziwiony wcześniejszą diagnozą.

Malutka86 współczuje przejść ale teraz już musi być dobrze. Mojej siostrze jeden lekarz powiedział, że roni już ciąże, a jej syn ma teraz 7 lat. Więc pomyłki się zdarzają, ale żeby tylko w tą dobra stronę. 

Odnośnik do komentarza
Gość Malutka86

Doriss ufam że genetyczne USG jest wiarygodne :). Jestem już prawie w 4 miesiącu, więc musi być dobrze, po tym wqszystkim co przeszłam. Pozdrawiam i życzę wszystkim szczęśliwych i zdrowych dzieciaków 🙂

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Klaudia napisał:

Klaudek powiedz mi na kiedy masz termin z om i z usg określony przez lekarza?  Też miałam ostatnią miesiaczka 26 maja i mnie to ciekawi jeśli mogę wiedzieć.😊

Z om wypada 19.02 a z Usg, ktore bylo w zeszlym tygodniu ciaza starsza o 2 dni czyli 17.02 

Z tym ze u mnie Ostatnia miesiaczka byla 16.05 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Gość Klaudia napisał:

Ja też miałam ostatnią miesiaczka 16 maja i położna termin wyliczylam mi na 23 lutego. Mówiła  że dodaje się 7 dni od  dnia ostatniej miesiaczki  czyli16+7=23. 

 

A wiesz kiedy wspolzylas?

Co 2 dzien 😉wiec ciezko powiedziec

Odnośnik do komentarza

Szczesciara  09 dodaje się 7 dni i odejmuje 3 miesiące chyba miałaś  napisac🙂. Chociaż niekiedy w kalkulatorach wychodzi mi termin na 20 lutego. Nie wiem w lutym tak tylko jest?  

Np tutaj w tym wykresie  wychodzi 20 luty czyli tylko  4 dni się dodaje. I ja zglupialam

spacer.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...