Skocz do zawartości
Forum

Lutóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malwusek...

Hej dziewczyny mam pytanie, może jest któraś z Was z okolic Warszawy i lekarz podczas ciąży bliźniaczej skierował was do kliniki w , której prowadzą właśnie takie ciążę? Mam problem ponieważ mój lekarz skierował mnie na Plac Starynkiewicza , a tam nie zajmują się ciąża bliźniaczą która ma dwa łożyska . ... Może ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, dzisiaj robiłam badanie przyrostu hcg po 6 dniach od poprzedniego badania bo trochę się zaniepokojona zamkiem objawów ciazowych.  Proszę powiedzcie mi czy jeżeli 10.06 miałam betę na poziomie 2268, a dzisiaj mam 13229, to czy wszystko jest w  porządku? Czy to za duży przyrost? Bo te 66% to byłoby około 10500 dzisiaj 

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiadoma

Yas pięknie przyrasta. Nie masz się co martwić. Dla pewności możesz powtorzyc po 48h. Chyba nie ma czegoś takiego jak za duży przyrost moze niepokoić tylko za mały. A Ty już miałaś wizyty bo nie kojarzę. U mnie też były przyrosty większe nic norma i bardzo mnie to cieszy. 

Zmartwiona współczuję, też czuje się coraz gorzej. Ale damy rady dla naszych malenstw. Podobno pomaga Imbir i migdały. 

U mnie zdecydowanie regularne lekkie posiłki pomagają, nie mogę dopuścić do uczucia głodu bo jest tragedia. Tyle że nie wymiotuję ale mi niedobrze. I kiepsko śpię. Wstaje ze 3 razy do ubikacji, wszystko mnie boli, piersi wieczór mam ogromne, do tego wzdecia dają w kość. Ale nie narzekam już. Najważniejsze że jest Kruszynka 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Zmartwiona

Ja nawet po wodzie wymiotuję... Albo mi nie dobrze. I faktycznie uczucie głodu potęguje to wszystko. 

Dzisiaj się obudziłam z bolącym podbrzuszem... Do tej pory nic takiego nie bylo więc się martwie. Nawet się zastanawiam czy nie iść do jakiegoś przypadkowego lekarza i obaczyć co i jak 

... 

Odnośnik do komentarza

Zmartwiona współczuję :( mi na początku było niedobrze, ale wymiotowałam może ze dwa razy. Teraz już jest dużo lepiej.

Yas mi też przyrastało na początku więcej niż 66 % i wszystko jest ok :) A w którym jesteś tygodniu? 

Nie wytrzymałam do 29.07 i dziś poszłam do lekarza, trochę się martwiłam bo moje objawy tak jakby zanikały od tygodnia. Piersi dużo mniej tkliwe się zrobiły, trochę mnie brzuch zaczął pobolewać jak na okres. Na szczęście wszystko dobrze, Lekarka powiedziała , że zbliżam się do drugiego trymestru a wtedy objawy są już  mniej dokuczliwe. Mój  bobik ma już 4,82 cm :)

Która ma niedługo wizytę? 

Odnośnik do komentarza

Ja kwalifikuje się do tematy marcówek 2021 bo termin mam prawdopodobnie na połowę marca właśnie ale stwierdziłam że zadam pytanie tutaj bo szybciej mogę uzyskać odpowiedź haha 😄 ja póki co mam termin 1 wizyty na 24.07, dlatego tak się stresuję i robiłam już kolejny raz bete  🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Zmartwiona

Nie poszłam, w sumie przeszło więc się nie stresuje 

Mam tak zjechane gardło tymi wymiotami i takim kaszlem, jak chcesz wymiotować ale już nie masz czym... Do tego taka słaba jestem bo ciężko pić. 

Pocieszam się że już i tak lepiej. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiadoma

Ania bardzo mi przykro. Jeśli masz ochotę się wygadać to pisz śmiało. 

 

Malwusek myślę że nie. Też jestem nad morzem ale jakoś nie mam ochoty na kąpiel. 

 

Jak tam Wasze brzuchy i samopoczucie? Ja mam takie wzdecia i zaparcia ze czuje się jak w piątym miesiącu. I brzuch jak balon. 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, czy znajdą może Panie chwilę na wypełnienie (w pełni anonimowej) ankiety na potrzeby pracy magisterskiej? Wszystkie informacje: co? po co? dlaczego? zawarte są na pierwszej stronie ankiety. Z góry Wszystkim dziękuję za poświęcony czas. Link do ankiety zamieszczam poniżej.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3BtoNMxJ1a013a7-JKw-YRk-uJHvEsgcm7s3UD__-sOzS4g/viewform?usp=sf_link

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie, czy zna któras z Was przypadek, że płód zatrzymal się na chwilę w rozwoju, przestało bić serduszko, a za chwilę wracał do siebie... ☹️Wiem.. To chore i bezsensowne pytanie.. Dziś powinien być 8t4d..usg pokazało 8t0..serduszka już nie widać (dwa tygodnie temu biło.😪) jutro mam iść na usg potwierdzić przez drugiego lekarza.. Kazał nadal brać leki.. Więc paranoicznie łudze się, że to jutro okaże się pomyłką.. 😞

Drugi raz tego nie udźwignę.. 😭😭😭

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...