Skocz do zawartości
Forum

Lutóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niewiadoma

Pena 5+5 byłam na wizycie we wtorek i był pęcherzyk. Beta wysoka. Może tym razem będzie dobrze. 

Termin jeszcze dokładnie nie wiem koniec lutego, początek marca. 

Kolejna wizyta 14.07- czekam jak na zbawienie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Malwusek...
Godzinę temu, Gość Niewiadoma napisał:

Wizyta u lekarza z wielkim zaskoczenie, okazało się ,że ciąża jest bliźniacza 😉 Do końca jeszcze sam lekarz nie wie czy tak się to utrzyma ponieważ jedno serduszko bije a drugie jeszcze nie. .. Ale wierzymy, że wszystko będzie dobrze 😉🙂

 

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiadoma

Malwusek no proszę ogromne gratulacje. Podwójne 🙂 a w którym jesteś dokładnie tygodniu? Trzymam kciuki za drugie serduszko. 

U mnie ogromne zmęczenie. Śpię jak zabita czasem w dzień mi się zdarzy, piersi bolesne. Czasem zawroty głowy i zdarzają się mdłości ale tak na chwilę czasem, zazwyczaj jak jestem głodna. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Malwusek...
Godzinę temu, Gość Niewiadoma napisał:

6 tydzień,  za tydzień kolejna wizyta u lekarza żeby sprawdzić czy się wszystko prawidłowo rozwija , po 2 latach starania chodzę jak na szpilkach żeby było dobrze 😉  😉🙂 Ja każdego dnia musze sobie robić drzemkę,nie wytrzymałabym całego dnia bez chwili snu, poza tym żadnych innych dolegliwości 😉😁

 

Odnośnik do komentarza
Gość Karinka85

Gratuluję wszystkim dziewczyna i trzymam kciuki za nas, za same powodzenia

Ja już byłam w sumie na trzech wizytach 🙊 pierwsza poleciałam szybko, jeszcze przed datą miesiączki, zrobiłam test rano i wyszla bladziutka kreseczka, a że miała dość niski progesteron to poprosiłam o duphaston. Następna były widoczne pęcherzyki, i w zeszły tygodniu już zarodek z serduszkiem. 

Co do objawów , u mnie jest coraz lepiej, i nie wiem czy mam się tym martwić. Piersi mam tkliwe no i wieczorem czasem zmęczona jestem. Na początku czułam się dużo gorzej.. Może już za bardzo się nakrecam, ale pamiętam jak w lutym miałam stratę to z dnia na dzień wszystkie objawy zniknęły.. No i się zaczęło 😞 a teraz chodzę i kilka razy dziennie macam się po piersiach, czy bolą 🤦🏻‍♀️🙉🙊

To chyba mam najstarsza ciążę z tego co czytam? Malutko nas, ale może dziewczyny się jeszcze rozkręca 😉

Odnośnik do komentarza
Gość Malwusek...
13 godzin temu, Gość Niewiadoma napisał:

Jeżeli o mnie chodzi to najbliższa rodzina już wie, mąż był tak bardzo szczęśliwy , że nie mógł wytrzymać ... Ale z tym ze mogą być bliźniaki narazie nikt nie wie,  poczekamy do następnej wizyty 😉😁

 

Odnośnik do komentarza

Malwusek ale czad 😄 Gratuluję podwójnego szczęścia:-) 

Ja już powiedziałam mojej rodzinie (rodzicom i rodzenstwu i dwum koleżankom). Reszta sie dowie jak najpozniej hehe choć nie wiem czy to nie nastąpi już niedługo bo brzuch już mam spory ale to temu że w marcu urodziłam synka i jeszcze nie wrócił do stanu sprzed ciąży. 

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Gość Kalusia

Tak na niejednej. Na początku lekarze źle  zmierzyli mi pecherzyk ciążowy.  Jest podłużny  i mierzyli dłuższy  bok więc wychodziła ciaza starsza niż z OM. dopiero  poszłam prywatnie do innego doktora i popatrzył na tamte zdjęcia od tamtych lekarzy i mówił że tak się nie mierzy  a że był już zarodek to zmierzył to i wszystko  mu się zgadzało. Nawet  wiem kiedy doszło mniej więcej  do zapłodnienia i odpowiada to +-1 dzień.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...