Skocz do zawartości
Forum

Ciąża w 2021 roku


Gość Gabri

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy Wy także planujecie dzidziusia na 2021 rok? O którym miesiącu myślicie bądź na kiedy macie już termin? O jakich imionach myślicie? Piszcie, jak się do tego przygotowujecie. Planowałam dzidzie na grudzień 2020, ale koronaświrus trochę popsuł nam plany...

Odnośnik do komentarza

Ja aż tak nie planuję z dokładnością do miesiąca, ale u mnie to i tak problem by był, bo mam nieregularny okres bardzo. Teraz niedawno zamówiłam ten monitor płodności Afrodyta Smart, co to wyznacza owulację z poziomu lh i zapisuje na aplikacji w tel. Myślę, że pomoże mi, bo nie możemy się wstrzelić.

Odnośnik do komentarza

Planuję na wiosnę 2021, ale niekoniecznie co do konkretnego miesiąca. Na razie próbuję ustabilizować swój tryb życia i stosować zdrową dietę. Ostatnio też zamówiłam termometr owulacyjny MySense z funkcją bluetooth. Powoli zaczynam brać kwas foliowy

Odnośnik do komentarza
Gość marchewka93

Hej, my się staramy już 5 cykl, jestem teraz 5 dni przed okresem, mam obfitszy śluz niż zwykle w tej fazie cyklu (co z tego co przeczytałam może zwiastować ciążę) ale dziś odczuwam już też inne dolegliwości i PMS więc raczej i w tym miesiącu się rozczaruję 😩 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...