Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
takaja102020

Czy jest szansa? Kiedy wyszedł Wam pozytywny test?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki

Jestem teraz 2 dni przed okresem ( ma pojawić się 19 czerwca), niestety testy ciążowe wychodzą mi negatywne. Testy owulacyjne wychodziły pozytywne ok 6 czerwca. Cykle mam 32 dniowe. czy mam jeszcze szanse na ciąże mimo, że teraz testy mam negatywne?

Kiedy wyszedł Wam test ciążowy pozytywny? Nie mam żadnych objawów oprócz takiego ściskania w podbrzuszu 2 razy dziennie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość GGŁ

U mnie ledwo widoczna druga kreska wyszła 5dni przed miesiączka.. powtórzyłam dni później i już była wyraźna.. dodam ze cykle mam krótkie bo 25dni 🤷🏼‍♀️ Słyszę często,ze dłuższy czas po spóźnionej miesiączce wychodzą dopiero pozytywne.. Każdy organizm jest inny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina 28

Ja przy cyklach 28 dni - 5 dni przed okresem test pozytywny ledwo widoczny, w dzień okres bhch pozytywna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Test robiłam dzień po spodziewanej miesiączce - wydawało mi się że kredka jest, ale była ledwo ledwo widoczna i to tylko pod światło- stwierdziłam że nikomu nie mówię i nie pokazuje bo uznają mnie za wariatkę 🤦

5 dni później - dwie grube krechy i beta ponad 600 ;). Test zrobiłam tylko dlatego że dzień wcześniej do kolacji mąż otworzył piwko ( rzemieślnicze takie jakie lubię ) i śmierdziało mi denaturatem 😂 koniec końców go nie wypiłam takie było "niedobre".

Taka rada - nie rób testów przed terminem miesiączki, szkoda kasy / doszukiwania się drugiej kreski i koniec końców rozczarowania. Znam to , starałam się ponad rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina 28

Takaja102020  jezeli bylabys w ciąży to bhcg juz by wykazala.... Ja w dzien okresu mialam 188,25  a 2 dni pozniej prawie 500. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...