Skocz do zawartości
Forum

Czy jest szansa? Kiedy wyszedł Wam pozytywny test?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki

Jestem teraz 2 dni przed okresem ( ma pojawić się 19 czerwca), niestety testy ciążowe wychodzą mi negatywne. Testy owulacyjne wychodziły pozytywne ok 6 czerwca. Cykle mam 32 dniowe. czy mam jeszcze szanse na ciąże mimo, że teraz testy mam negatywne?

Kiedy wyszedł Wam test ciążowy pozytywny? Nie mam żadnych objawów oprócz takiego ściskania w podbrzuszu 2 razy dziennie

Odnośnik do komentarza

U mnie ledwo widoczna druga kreska wyszła 5dni przed miesiączka.. powtórzyłam dni później i już była wyraźna.. dodam ze cykle mam krótkie bo 25dni 🤷🏼‍♀️ Słyszę często,ze dłuższy czas po spóźnionej miesiączce wychodzą dopiero pozytywne.. Każdy organizm jest inny 

Odnośnik do komentarza

Test robiłam dzień po spodziewanej miesiączce - wydawało mi się że kredka jest, ale była ledwo ledwo widoczna i to tylko pod światło- stwierdziłam że nikomu nie mówię i nie pokazuje bo uznają mnie za wariatkę 🤦

5 dni później - dwie grube krechy i beta ponad 600 ;). Test zrobiłam tylko dlatego że dzień wcześniej do kolacji mąż otworzył piwko ( rzemieślnicze takie jakie lubię ) i śmierdziało mi denaturatem 😂 koniec końców go nie wypiłam takie było "niedobre".

Taka rada - nie rób testów przed terminem miesiączki, szkoda kasy / doszukiwania się drugiej kreski i koniec końców rozczarowania. Znam to , starałam się ponad rok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...