Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaśniadowa


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Pytanie do kobiet które miały ciążę zaśniadową.

Od ostatniej miesiączki minęło 7 tygodni.

Z USG mam podejrzenie ciąży zaśniadowej przez 6 lekarzy...Beta HCG wzrasta, przedwczoraj ponad 60tys.

W poniedziałek mam iść do szpitala.. mówili o wywołaniu poronienia za pomocą prostaglandyn gdyż sama do tej pory nie zaczęłam ronić, (jedynie coraz mocniejsze brudzenie na brązowo, czasem żywa krew i od dwóch dni małe skrzepy), a na następny dzień mam mieć zabieg łyżeczkowania...

W internecie czytam że przy zaśniadzie prostaglandyny są ryzykowne...

Na forum znajduje posty przed 12 lat gdzie dziewczyny piszą tylko o zabiegu łyżeczkowania..

Mam ogromny stres że te prostaglandyny mi zaszkodzą... 

Proszę wypowiedzcie się..

Edytowane przez paulina0928
Odnośnik do komentarza

Hej. Myślę że jesteś na etapie wczesnego ronienia które nie trwa jednego dnia. Proces poraniania trwa ok tygodnia i zaczyna się od brudnego plamienia, sprzepow, potem krwawienia, pojawiają się skurcze i następuje że tak powiem wydalenie endometrium. Jeśli do tego nie dojdzie wtedy następuje lyzeczkowanie.

Wiem że przy takiej ciąży beta wzrasta jakby kobieta była nadal w prawidlowej ciąży i mdłości są silniejsze niż zazwyczaj. 

Paulina jest mi bardzo przykro. 3maj się mocno. Jestem z Tobą 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina0928
6 godzin temu, Gość Ogvh napisał:

Hej. Myślę że jesteś na etapie wczesnego ronienia które nie trwa jednego dnia. Proces poraniania trwa ok tygodnia i zaczyna się od brudnego plamienia, sprzepow, potem krwawienia, pojawiają się skurcze i następuje że tak powiem wydalenie endometrium. Jeśli do tego nie dojdzie wtedy następuje lyzeczkowanie.

Wiem że przy takiej ciąży beta wzrasta jakby kobieta była nadal w prawidlowej ciąży i mdłości są silniejsze niż zazwyczaj. 

Paulina jest mi bardzo przykro. 3maj się mocno. Jestem z Tobą 😊

 

 

Dziękuję za wsparcie słowne;) 

Odnośnik do komentarza

Ja nie miałam ciąży zasniadowej, ale moja ciąża od samego początku nie rozwijała się prawidłowo. Zarodek obumarl. W 9tc zaczęło się A w 10tc już nie było nic. Jeśli plamisz, pojawia się krew i skrzepy to może warto poczekać? Wiem że ciężko się o tym piszę/mowi, ale nie niektóre wydarzenia nie mamy wpływu, natura wie co robi. 😪😪😪😪😪

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość Ogvh napisał:

Ja nie miałam ciąży zasniadowej, ale moja ciąża od samego początku nie rozwijała się prawidłowo. Zarodek obumarl. W 9tc zaczęło się A w 10tc już nie było nic. Jeśli plamisz, pojawia się krew i skrzepy to może warto poczekać? Wiem że ciężko się o tym piszę/mowi, ale nie niektóre wydarzenia nie mamy wpływu, natura wie co robi. 😪😪😪😪😪

Ale tu nie ma za co czekać.. bo ja nie wiem czy to nie jest zezłośliwione.. już miałam i tak mieć zabieg we czwartek i chciałam poczekać aż sama zacznę ronić. Niestety nie ruszyło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...