Skocz do zawartości
Forum

Stosunek


Gość Mężczyzna 15lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mężczyzna 15lat

Witam, przez ostatnie kilka dni się nie pokoje ciążą uprawiałem stosunek seksualny 19 maja bez prezerwatyw i bez wyjęcia (proszę nie pisać że jestem głupi itd..) miesiączka jej zaczęła sie 13 maja jej cykle są nie regularne ostatnio miała 22 dzisiaj wybija 25 dzień okresu, co chwile mi chodzi po głowie co jak będę ojcem itd.. 

Chciałbym jakoś się uspokoić i nie daje rady :( 

pomocy

Odnośnik do komentarza

Mozesz kupic test ciazowy  w aptece albo w rossmanie albo zamowic przez neta i niech twoja dziewczyna go zrobi jak minie 32 dni od ostatniej miesiaczki  jesli po 32 dniach nadal nie będzie  okresu to po 7 dniach powtorzy test. Najlepiej jak zrobi test o czulosci 10mlU/ml jest bardzo czuly. A na przyszlosci używajcie  albo prezerwatywy albo niech dziewczyna idzie po tabletki antykoncepcyjne 

Odnośnik do komentarza
Gość Wiktoria

Mówisz że stosunek był 19.05 A miesiączka się rozpoczęła 13.05, czyli kochaliscie się zaraz po miesiączce, 7 dniu cyklu. Jest średnią szansą na to że zostaniecie rodzicami, ale nigdy nic nie wiadomo... A jak twoja dziewczyna się czuje? Zróbcie test o czułości 10, jeśli miałaby byc w ciazy to test napewno pokaze dwie kreski. Wspieraj ja teraz w tym czasie , bo napewno ona sama też się bardzo denerwuje.

I nie bawcie się tak następnym razem. Jesli jedtescie niepelnololetni to Zainwestujcie w prezerwatywy. Chyba xr dziewczyna zdecyduje sie pojsc z mama do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne. Lub inna forme ochrony. Poczytajcie coś na temat dni plodnych, kiedy występują u kobiety i w jakich dniach poprostu najlepiej jest sie wstrzymać z sexem. 

Pozdrawiam i trzymam kciuki byście jeszcze rodzicami nie zostali 😊

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...