Skocz do zawartości
Forum

Brak zarodka, niska beta?


Gość Wiki90

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane, wiem, że może powielam temat, ale zaraz oszaleje.... :(
Otóż w poniedziałek byłam u lekarza, nie określił wieku ciąży, ponieważ cykl kompletnie mi się rozregulował, ale dobrze wiem, że jedyna możliwość zapłodnienia była 4.05, czyli aktualnie już ok. 7 tydz.
Był pęcherzyk 17mm , ciałko żółte 4mm, ale brak zarodka. Praktycznie spisał tę ciąże na straty. Okropnie mnie nastraszył, kazał zrobić bete w odstępie 48 h, ale ogólnie mam się nastawić na najgorsze. Beta w poniedziałek 12632, w środę 20092. Ucieszyłam się, przeczytałam chyba cały internet i odrobinę się uspokoiłam. Ale coś mnie podkusiło i dzisiaj chciałam jeszcze raz sprawdzić betę i wyszło już tylko 29164... Czyli przyrost za mały. Do lekarza idę dopiero w poniedziałek. Myślicie, że jest jeszcze jakaś szansa? Zwariuje... aż mnie głowa z nerwów rozbolała.... :(

Odnośnik do komentarza
Gość Justynaa31

Radziłabym skonsultować to z innym lekarzem. Moja koleżanka miała taka sama sytuacje, lekarz powiedział jej, ze nie ma co się cieszyć, bo nie ma zarodka, ona załamana wyszła z gabinetu i stwierdziła, ze sprawdzi u innego lekarza i ten jej powiedział, ze wszystko dobrze się rozwija i w tej chwili ma półtora rocznego, zdrowego synka.

Odnośnik do komentarza

Hmmm...spokojnie, betę masz prawidłową i ładnie wzrasta. Potem beta już nie przerasta tak mocno jak we wcześniejszych tyg ciąży. Tylko niepokoi mnie usg. Jesteś pewna że to 4mm ciałko żółte to nie zarodek? Bo jeśli to był by zarodek, to też byłoby wszystko wporzadku. Dlatego ze w tym tc zarodek ma juz 2-6mm, i czasami mozna uslyszec jak bije mu serduszko.Tak jak dziewczyny radzą, zmień lekarza, lub pójdź kontrolnie tylko.

Podejdź jeszcze raz na betę e tygodniu sprawdzić czy nie spada .

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ogvh napisał:

Hmmm...spokojnie, betę masz prawidłową i ładnie wzrasta. Potem beta już nie przerasta tak mocno jak we wcześniejszych tyg ciąży. Tylko niepokoi mnie usg. Jesteś pewna że to 4mm ciałko żółte to nie zarodek? Bo jeśli to był by zarodek, to też byłoby wszystko wporzadku. Dlatego ze w tym tc zarodek ma juz 2-6mm, i czasami mozna uslyszec jak bije mu serduszko.Tak jak dziewczyny radzą, zmień lekarza, lub pójdź kontrolnie tylko.

Podejdź jeszcze raz na betę e tygodniu sprawdzić czy nie spada .

Pozdrawiam 

Nie mam pojęcia, tak powiedział mi lekarz... Nie ma zarodka tylko ciałko żółte, a skoro tak to raczej już nic z tego... 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Ogvh napisał:

A dostałaś jakieś leki na podtrzymanie? Luteine? Duphaston? 

U mnie w 6t2d był tylko pusty pecherzyk bez cialka żółtego. A beta wskazywała ten tydzień ciąży.

Nic nie dostałam... Lekarz stwierdził, że nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny! Jest zarodek i bijące serduszko! Kamień spadł mi z serca 😄 Tak się cieszę! 😄 Ciąża dużo młodsza niż by to wynikało z cyklu. Bardzo się rozregulował i to dopiero 6t 4d 😄 . Teraz już dał mi Duphaston 3xdziennie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Wiki90 napisał:

Dziewczyny! Jest zarodek i bijące serduszko! Kamień spadł mi z serca 😄 Tak się cieszę! 😄 Ciąża dużo młodsza niż by to wynikało z cyklu. Bardzo się rozregulował i to dopiero 6t 4d 😄 . Teraz już dał mi Duphaston 3xdziennie.

O jak super🥰, brawo. A widzisz, mówiłam że ciąża może być młodsza. Gratuluję i już się nie nerwuj 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Justynaa31
5 godzin temu, Gość Wiki90 napisał:

Dziewczyny! Jest zarodek i bijące serduszko! Kamień spadł mi z serca 😄 Tak się cieszę! 😄 Ciąża dużo młodsza niż by to wynikało z cyklu. Bardzo się rozregulował i to dopiero 6t 4d 😄 . Teraz już dał mi Duphaston 3xdziennie.

Ale świetna wiadomość! 😍 dużo zdrówka i już się nie stresuj ☺️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...