Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ariel

Spóźniona miesiączka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ariel

Witam. Mam pewien problem. Otóż w grudniu urodziłam córeczkę. W lutym dokładnie 23 współżyłam z mężem ale obawiam się że zabezpieczenie mogło nas zawieść (prezerwatywa). Cykle po ciąży nie zdarzyły się uregulować. W lutym miesiączkę dostałam 14 trwała do 20. W marcu i kwietniu dostałam równo 19 i trwała do 24-15.

A w maju nie dostałam wcale miesiączki. Od lutego więcej nie współżyliśmy (mąż za granicą) czy możliwe jest ze zaszłam znowu w ciążę? 

Dodam jeszcze że w maju od około 26 raz na jakiś czas przy oddawaniu moczu leci mi śluz z domieszką krwi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ariel

Wkradł się mały błąd, miało byc

.W marcu i kwietniu dostałam równo 19 i trwała do 24-25.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małe szanse na ciąże. Dla pewności możesz zrobić test ciążowy. Uregulowanie @ trwać może kilka miesięcy, mogą też zdarzyć   opóźnienia z powodu stresu, hormonów, choroby itd.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ariel

Właśnie zamówilam test za kilka dni ma przyjść. 

Mam nadzieję że Nie ciąża bo wiem że sobie nie poradzę. Teraz mam problem bo od tego miesiąca miałam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne i nie mogę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ariel

Jeśli komuś się przyda i formacja Test wyszedł u mnie negatywny.

Miesiączki wciąż brak a wizyta u ginekologa dopiero na 14 lipca. Już sama nie wiem co się dzieje ale miesiączki dalej u mnie nie ma. Oprócz zwiększonej ilości śluzu nie mam nawet żadnych objawow aby się zbliżała 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ariel

Wczoraj właśnie byłam na badaniu krwi (dopiero się udało mi dostać) i wynik negatywny (brak ciąży). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...