Skocz do zawartości
Forum

Czy po 28 dniach test ciążowy jest miarodajny?


Rekomendowane odpowiedzi

Kochana i wczoraj test był wiarygodny i dzisiaj też. Według wczorajszego postu , sex uprawialas w czasie miesiączki, wiec są marne szanse na ciążę. A jeśli chcesz się upewnić to idź do laboratorium na bhcg. Jeśli wynik nie potwierdzi ciąży, A miesiączka się nie pojawi to zgłoś się do ginekologa na wywołanie @. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Klara napisał:

Kochana i wczoraj test był wiarygodny i dzisiaj też. Według wczorajszego postu , sex uprawialas w czasie miesiączki, wiec są marne szanse na ciążę. A jeśli chcesz się upewnić to idź do laboratorium na bhcg. Jeśli wynik nie potwierdzi ciąży, A miesiączka się nie pojawi to zgłoś się do ginekologa na wywołanie @. Pozdrawiam

Mam miesiączke tylko bardzo lżejsza dlatego wolałam zrobić test 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Mialas poprzedni post, i teraz znowu nie jesteś w ciąży. Jezeli boli sie idz do labolatorium na bhcg masz 1000% pewności chociaż tutaj masz... A szkoda kasy. A jak tak sie boisz o ciążę to jest cos takiego jak antykoncepcyjna 😉

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość Asia napisał:

Możesz jeszcze zrobic test z moczu wykrywający juz 10 jednostek, jest bardziej czuly i moze ten negatywny wynik Cię uspokoi... Ale ciąży tu raczej nie ma.

Dziś zrobiłam taki jaki mi poleciała i też wyszedł negatywnie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...