Skocz do zawartości
Forum

Dziwne testy ciążowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :).

Jestem tu nowa i przyznam się szczerze, że pierwszy raz mam taki dylemat jaki jest wynik tych testów.. 

Więc tak. Ostatnią miesiączkę miałam 3.05 do 9.05.  Natomiast 18go maja podczas siusiania zobaczyłam, że mam delikatne brązowe plamienie. Jednorazowa sytuacja. 19go bolał mnie prawy jajnik, następnego wieczora drugi. I tak do tego dnia bolą mnie jajniki, raz jeden raz drugi. Powinnam dostać okres 7.06. Pierwszy test zrobiłam 1.06. Drugi 03.06 no i dziś te dwa co są na jednym zdjęciu, jednak te kreski są w zupełnie innym miejscu. Nie wiem czy to wada testów czy tak powinno być. Dziś o 16 jade zrobić bete z krwi, a gina mam umówionego na za 2 tygodnie, bo jak sam stwierdził pewnie nic jeszcze nie będzie widać. Co sądzicie o tych testach? Co jakiś czas bolą mnie uda tak jak na miesiączkę (mam tak co miesiąc), no i jajniki . I to na tyle. Czy któraś z Was spotkała się z takimi testami? 

Odnośnik do komentarza

Zrób w dzień spodziewanej miesiączki, idź do lekarza i tyle, a jak się starasz to sprawdzaj sobie dni płodne- u mnie sprawdził się cyklotester owulacyjny badający min. lh i współżyjcie w czasie owu i 2-4 dni przed i po jajeczkowaniu 

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ja tam na 1 i 2 teście widzę bardzo lekka kreske,  moje testy tak właśnie wyglądały że się zastanawiałam czy ta 2 krestka tam jest czy tylko mi się wydaje że ja widzę. Za każdym razem ten cień kreski okazał się ciążą. Beta prawdę ci powie więc jak Ci zależy to zrób od razu i będziesz wiedzieć  🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...