Skocz do zawartości
Forum

Złe przeczucia


Gość Madzia

Rekomendowane odpowiedzi

Hey macie czasami albo mieliście złe przeczucia które się sprawdziły ? Jestem obecnie w ciąży i za 2 miesiące rodzę i od początku czuje jakbym miała niedożyć albo umrzeć podczas porodu 
Nie stresuje się wgl ciąża podchodzę z dystansem naprawdę wiem ze to jest coś nowego dlatego ciężko może jest mi wyobrazić sobie ale dzisiaj koleznaka urodziła i tak samo zobaczyłam zdjęcie malucha i aż mnie ciarki i smutek przeszedł 
Dodatkowo już 2 x przeczuwałam niestety śmierć która się sprawdziła ... 

Odnośnik do komentarza

Ja też kilka razy przeczulam czyjas śmierć i w ciąży miałam takie same myśli jak Ty. Nawet list do dziecka napisałam w razie czego. Czułam że z dzieckiem będzie dobrze ale mi się coś stanie, że umrę po porodzie i się to nie sprawdziło.  Fakt,  zachorowalam pod koniec ciąży ale mnie wyleczono i nie odbiło się to w żaden sposób na dziecku. Poród i połóg bez komplikacji. Więc staraj się odganiac te myśli. Bądź gotowa na wszystko A jednocześnie myśl pozytywnie. Nic się nie stanie złego, zobaczysz  :*.

Odnośnik do komentarza

Madzia rozumiem cię, ja też miałam przeczucia, a raczej sny, takie "deżawi" że stracę dziecko jak zaszłam w ciążę, śniło mi się że leży nieżywe, nie rusza się, chłopiec, szpital i pusta sala na której leżałam, wszystko w rzeczywistości się potwierdziło, poroniłam w 9tc, był chłopczyk, leżałam sama na sali przez 3dni, zawsze moje sny się sprawdzają....nie chce tu straszyć, odp bo pytałaś

Trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie 🤞🤰

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...