Skocz do zawartości
Forum

Hmm podejrzenie ciazy


Gość Lidias

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was nie wiem od czego zaczac a wiec tak bralam tabletki anty 8msc gdy postanowilismy z mezem ze zaczynamy starac sie o dzidzie odstwilam gin kazal odczekac 3msc zaczac brac kwas foliowy tak tez zrobilam ale zaczelam miec problemy z jajnikiem bo czesto mnie bolal wygralam sie do niego zapalenie macicy antybiotyk. Do rzeczy z mezem staramy sie od 1rok i 10msc nic. Czesto doszukiwalam sir jakis sygnalow ciazy od jakos 5msc mam problem z okresem ktory zglosilam gin ale no coz nic nie powiedzial badan nie zalecil bo teraz mam tak ze przed okresem 2,3dni man plamienia ktorych nigdy nie mialam do tego mam bardzo niereguralny okres. Teraz bylo tak ze nie mialam jednego miesiaca wcale pojawil sie 7maja 2020r kochalam sie z mezem 22,23,25 od 29mam straszny bol piersi to jest jakas porazka 1czerwca dostalam plamien nie wiem juz sama czy to plamienie inplantacyjne czy moze okres sie znow przesunol jest bardzoo slabe plamienie brazowe co myslicie o tym ?

Odnośnik do komentarza

Jesli  masz mozliwosc to zmien ginekologa bo jesli po roku nieudanych prob zajscia w ciaze lekarz nie zlecil ci badan to olewa sprawe. Po roku powinnas miec zrobione badania. Mog tez zrobic ci monitoring owulacji  zeby sprawdzic czy pecherzyki rosna i pękają i badania hormonow

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Tak jak radzą Ci dziewczyny zmień ginekologa... Tabletki anty to burza hormonów dla naszego organizmu wiem sama po sobie... Kiedy odsawiłam tabletki przez rok czasu miałam cyrki z miesiaczkami i co miesiąc inne objawy na okres. Oczywiście po odstawieniu przytylam sporo... Wszystko wróciło do normy jak i waga. Ale,, zmień ginekologa k zrób badania to podstawa. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...