Skocz do zawartości
Forum

Ból krocza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w 25 tyg ciąży. Wczoraj byłam na dłuższym spacerze i po powrocie do domu zaczęłam mieć silny ból krocza który utrudniał mi chodzenie. Nie krwawie i zero skurczy tylko czuje ból kości w środku jakby mnie uciskała. Dzisiaj lepiej się przemieszczam ale kiedy leżę to mam ból przy odwróceniu ciała, cała miednica mnie boli. Jest to moja 1 ciąża i mieszkam w UK. W środę mam wizytę u położnej ale nie wiem czy będzie mi wstanie pomoc i skierować na badania do szpitala. Nie wiem czy to może być normalne w tym etapie ciąży czy coś poważniejszego jak skrócenie szyjki macicy np. W 20 tyg miałam usg dopochwowe i połówkowe i okazało się że mam łożysko na przedniej ścianie i na szczęście niezbyt blisko. 

Odnośnik do komentarza

Ja takie bóle miałam po 30 tyg i to ponoć było dlatego że dziecko ułożyło się główka w kanale i napierało, no i ogólnie kości miednicy się ponoć rozciagały.  Ja miałam też już rozwarcie małe wtedy i to nasilalo odczucia. Mimo to urodziłam w terminie. Ale fakt, ostatnie tygodnie lezalam. Więc myślę, że nie masz powodow do obaw Ale na wszelki wypadek się oszczędzaj.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Ana

Dziękuję. Teraz mam bóle zbliżone do menstruacyjnych. Muszę wytrzymać do środy aby porozmawiać o tym z położna. Zaczęłam sprawdzać bieliznę czy nie krwawie bo jakby mi się zbierało na @. Kurcze mam nadzieję że wszystko jest i będzie dobrze bo za wcześnie jest aby coś się złego działo. 

Odnośnik do komentarza

To takie jak na @ miałam też w 3 trym w drugiej ciąży i okazało się że mam infekcje w pęcherzu więc zrób też oprócz konsultacji z położną badanie moczu z posiewem dla pewności że to nie to. I na wszelki wypadek oszczędzaj się do wizyty położnej. Daj znać potem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...