Skocz do zawartości
Forum

Miesiączka po ciąży pozamacicznej


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 30 kwietnia zakończyłam leczenie farmakologiczne ciąży pozamacicznej , od dwóch dni skąpo plamie w monecie oddawania moczy widać na papierze ślady małej ilości krwi , czy to tak powino wyglądać ? Czy nie powinnam mieć zwyczajnej miesiączki ? Czy to tak będzie pomału schodzić powinnam się martwić ?

Odnośnik do komentarza

Przyznam się ze boje się ze względu ze współżylismy z mężem nie koniecznie zawsze z zabezpieczeniem , nie wiem co sobie ja myślam ja już sobie z tym wogule nie radzę jak Ty się trzymasz ja nerwowo upadam najgorsze ze każdy oczekuje ode mnie najchętniej ze nic się nie stało .

Odnośnik do komentarza

Wiesz ja nie miałam ciąży pozamacicznej Ale poronilam w 10tc. Byłam na podtrzymaniu od początku ciąży ale zaczęłam ronic od 9t3d jak już zaczęłam krwawic. Na szczęście byłam w tym czasie w domu z synami 11 i 7lat. O ciąży wiedział tylko mąż, bo chcieliśmy poczekać z poinformowaniem wszystkich do 13tc. Nic nie mówiliśmy bo od samego początku ciąża była zagrożona. Zarodek się nie rozwinął. W 8tc miał tylko 2mm A w 9tc miał tylko 4mm bez echa. Więc pewnie już w tym czasie był martwy. Ja to przeszłam spokojnie choć miałam okropne skurcze no i ta krew. Musiałam funkcjonować dalej dla dzieciaków i siebie. Zresztą ciąża i to co przechodziłam to była jakaś nierealna abstrakcja. Jestem realistka i tłumaczyłam sobie to wszystko tym, że nic nie dzieje się bez powodu...Może dziecko było chore...albo ja już za stara na odnoszenie ciąży,bo mam 39lat. Dziecko by się urodziło 02.12 A ja w połowie grudnia miałabym 40lat. Tak się stało...nie mam już na to wpływu 

Odnośnik do komentarza

I wiesz co Magda. Podejdź może do ginekologa. Jeśli kochaliscie się bez zabezpieczenia to moze jesteś w ciąży...A ta krew to efekt zagniezdzenia się zarodka. Ponoć po poronieniu bardzo łatwo jest w kolejna ciążę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...