Skocz do zawartości
Forum

Cesarskie cięcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do mam które miały planowaną cesarke. Czy wystapiły u was takie objawy jak brak apetytu a jak już zmusze się do jedzenia to odrazu automatycznie występuje biegunka bardzo dużo straciłam na wadze . Dodam że cesarke miałam 12 dni temu i od 10 dni mam tak ze nie jem bo jak tylko coś zjem to odrazu wszystko wychodzi ze mnie mleka mam bardzo mało i nie wiem co mam zrobić proszę o jakąś radę pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość Natkusia

Właśnie o to chodzi ze Ja jak zjem co kolowiek to mam odrazu biegunkę A jak dzwoniłam do ginekologa to powiedziała że to nie ma nic wspólnego z cc i to jest u mnie w głowie ale jak Ja mam coś zjeść jak nie mam ochoty a jak już zmusze się do jedzenia to automatycznie biegunka 

Odnośnik do komentarza
Gość Natkusia
2 godziny temu, Natkusi_a napisał:

Hmm dziwne. Ja miałam cc i apetyt miałam taki sam a nawet większy bo jednak laktacja ruszyła. A jesz coś innego niż zwykle? Może to na tle nerwowym? 

Właśnie o to chodzi ze Ja jak zjem co kolowiek to mam odrazu biegunkę A jak dzwoniłam do ginekologa to powiedziała że to nie ma nic wspólnego z cc i to jest u mnie w głowie ale jak Ja mam coś zjeść jak nie mam ochoty a jak już zmusze się do jedzenia to automatycznie biegunka

Odnośnik do komentarza

Weź sobie jakis probiotyk może żeby uspokoic jelita. Ja brałam Sanprobi Ibs ale może skonsultuj z lekarzem. I weź też sobie tłumacz ze musisz jeść bo maluszek musi mieć jedzonko żeby rosnąć 🙂 i zdrowa mamusie. A jak nie pomoże probiotyk i uspokojenie żołądka to może wizyta u gastrologa? Bo dziwne że Cię tak czyści za każdym razem i po wszystkim.  

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...