Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Daria

problem po pigułkach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria

Czy jest możliwość, że mimo wykonanych badań (wszystko okej) jest problem z zajściem, ponieważ przez kilka lat brałam tabletki antykoncepcyjne, z czego chyba 5 razy wymieniałam, bo każde wcześniejsze mi nie służyły, aż w końcu zrezygnowałam z takiej antykoncepcji. Ale teraz nie mogę zaskoczyć, pół roku się staramy i nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio

A masz monitoring owulacji ? Pecherzyki pękają? Masz okres regularnie? Twoj partner mial badania? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maria

Musisz cykl obserwować. Moja znajoma miała taki komputer cyklu z Niemiec i tam normalnie zapisywały się wykresy tych cykli i ona z tym do ginekologa chodziła konsultować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaja

Kuzynka sprawdza owulację Cyclotesterem, a miesiączki nieregularne, może w twoim przypadku by się sprawdził

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nikita

Może powinnaś badać poziom lh w ślinie, są takie fajne testery owulacyjne właśnie opierające się na badaniu ze śliny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natka

Pół roku to nie tragedia, jednak jeśli się stresujecie z facetem to oboje się przebadajcie. U ciebie pewnie musi wrócić cykl na odpowiednie tory, ale nie zaszkodzi, gdy partner przebada swoje nasienie. Często kobieta się bada, a facet twierdzi, że nie musi, a okazuje się, że problem jest jednak po jego stronie. Czasem chodzi o zmniejszoną ruchliwość plemników i wystarczy żel na pobudzenie ich, jak Prefert. Są różne suplementy. Na spokojnie przedyskutujcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...