Skocz do zawartości
Forum

Myśli samobójcze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam myśli samobójcze w ciąży przed ciąża tez je miałam ale teraz ten stan się pogorszył jestem samolubna bo myśle o sobie ale mam to gdzieś to jest moje życie chciałbym żyć jak inne nastolatki mam 23 lata wkurza mnie myśl ze po urodzeniu wszyscy będą skakać nad tym dzieckiem jak nad gownem złotym ja kocham samotność jakbym poroniła jakimś cudem to bym Bogu dziękowała usunęła jajniki i maja wszystkich w dupie 

Odnośnik do komentarza

Jesli ci tak dziecko przeszkadza zawsze mozesz oddac do okna zycia albo w szpitalu odrazu  je oddac i bedziesz miala problem z glowy. A jesli masz mysli samobójcze to udaj sie do psychologa albo psychiatry. 

Duzo dziewczyn oddalo by wszystko zeby miec dziecko zeby przytulic takie malenstwo. 

Odnośnik do komentarza

Skoro masz myśli samobójcze to potrzebujesz wizyty w poradni zdrowia psychicznego i to koniecznie. 
Odnoszę wrażenie, że nie do końca wiesz co piszesz.
Na tym forum kobiety wspierają się, bo bardzo chcą zostać matkami, a często stoi jakiś problem i jest przeszkoda w tym żeby mieć swoje upragnione maleństwo. Napisałaś, ze chciałabyś żyć jak inne nastolatki, ale masz 23 lata nie jesteś nastolatka tylko dorosła kobieta. Skoro nie chciałaś dziecka to trzeba było się zabezpieczać, a nie masz teraz pretensje do całego świata, ze jesteś w ciąży. Normalnie aż się we mnie nerwy gotują jak czytam to co napisałaś. Skoro nie chcesz tego maluszka to zostaw je w szpitalu po porodzie i będziesz miała problem z głowy, a Twoje dziecko być może lepsze życie, niż te które prawdopodobie miałoby z Tobą- czułoby się niechciane i odepchnięte i pewnie zle traktowane.

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

No to może trzeba było pomyśleć wcześniej, zamiast teraz obwiniać dziecko. Skoro wiedziałaś, że nie jesteś na to gotowa, to trzeba było się zabezpieczyć, brać tabletki albo założyć sobie spiralę. Pij teraz piwo, którego sama nawarzyłaś i nie miej pretensji do dziecka, które niczemu nie jest winne. Wiele kobiet starających się o dziecko podpisałoby pakt z diabłem, żeby znaleźć się na twoim miejscu, a  ty narzekasz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...