Skocz do zawartości
Forum

Niechciana ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Zaszłam w ciąże chociaż się zabezpieczaliśmy.

Kocham spokojnie życie bezstresowe lubię pracować wiedząc ze po pracy nic nie muszę robić ze weekendy wolne jak mam to mogę spędzić z przyjaciółmi na jakiś drinkach ,wypadach czy coś mam psy pod opieka w spadku ale nawet nie chce mi się psami zajmować kocham zwierzęta bardzo ale jestem leniwa widać lubię spokój ciszę porządek w domu oraz duszy chciałam przeżyć jeszcze miłość jak z filmów idealna miłość  (możecie się śmiać ale ja wierze ) dużo ludzi mówi ze życie nie jest usłane różami ale ja tak nie uważam jak sobie poscielimy to tak się wyśpimy lubię oszczędzać pieniądze a przy dziecku będę kończyć ledwo koniec z końcem :( 

Zaczęłam nawet interesować się ekologia oraz zaczęłam  sprzedawać moje rzeczy żeby mieć mniej oraz żyć skromniej przy tym nie niszczyć środowiska kupując niepotrzebne rzeczy 

Zaczęłam chodzić co tydz do kościoła dla spokoju duszy 

Ograniczyłam kontakt ze znajomymi bo nie lubię się spoufalać nie jest mi to do szczęścia potrzebne lubię swoją samotność i gdzie w tym wszystkim mam mieć dziecko ? Mam depresje jestem w 6 miesiącu mogłabym oddać ojcu i mieć spokój ale pomimo tego wszystkiego to jest moje dziecko i byłabym za bardzo zazdrosna jakbym nie mogła sama wychowywać jego Dodatkowo został mi tylko tata mamę straciłam nie będzie mi miał kto pomoc w wychowaniu facet mieszka daleko bo szuka pracy wiec widujemy się praktycznie 2 x w tygodniu 

POMOCY

Odnośnik do komentarza
Gość Magda 36

Posłuchaj... Będziesz mama, to dziecko będzie cię kochać miłością bezwarunkową...

Zamieniłabym się z Tobą... Ja poroniłam dowiedziałam się na badaniach prenatalnych że ciąża obumarła... W tym dniu umarłam... Dalej cierpię jestem okropna dla faceta... Ta ciąża też nie była planowana... I miałam plany.... Mieszkanie karierę... A wszystko bym oddala żebym tylko utrzymała ta ciążę... Teraz nie wiem co będzie. Ja chcę dziecko...on... Nie bardzo... Wiem że z dziecka nie zrezygnuje... 

Nie myśl że będzie źle tylko myśl pozytywnie i żeby było zdrowe. 

Tu na forum jest masa kobiet które marzą o dziecku. 

To błogosławieństwo. Jak urodzisz zakochasz się w dziecku... 

Będzie dobrze. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Magda36
41 minut temu, Gość Magda 36 napisał:

Posłuchaj... Będziesz mama, to dziecko będzie cię kochać miłością bezwarunkową...

Zamieniłabym się z Tobą... Ja poroniłam dowiedziałam się na badaniach prenatalnych że ciąża obumarła... W tym dniu umarłam... Dalej cierpię jestem okropna dla faceta... Ta ciąża też nie była planowana... I miałam plany.... Mieszkanie karierę... A wszystko bym oddala żebym tylko utrzymała ta ciążę... Teraz nie wiem co będzie. Ja chcę dziecko...on... Nie bardzo... Wiem że z dziecka nie zrezygnuje... 

Nie myśl że będzie źle tylko myśl pozytywnie i żeby było zdrowe. 

Tu na forum jest masa kobiet które marzą o dziecku. 

To błogosławieństwo. Jak urodzisz zakochasz się w dziecku... 

Będzie dobrze. 

 

Zastanów się nad partnerem czy jest odpowiedni dla Ciebie teraz masz szanse może tak miało być często tak bywa ze plany są od Boga których nie rozumiemy ale są dla nas dobre ja nie zdążyłam się zastanowić czy partner jest odpowiedni myśle ze będzie dobrze ale czas pokaże ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...