Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marisme

Rzeszów - zabieg usuwania zmarszczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Laura98

Tak, potwierdzam, zabieg praktycznie nie boli, więc Magiczna Klinika w Rzeszowie to bardzo dobry wybór. Efekty utrzymują się przez długi czas. Poza tym skóra ma znacznie ładniejszy wygląd, jest wygładzona i jędrna. Młodsza o kilka lat. Nie zastanawiaj się, tylko zapisz się na wizytę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elwirka48

Oczywiście, zgadzam się z powyższym, że zabieg musi być przede wszystkim bezpieczny. Dlatego warto skorzystać z usług Magicznej Kliniki, mają swoje oddziały w całej Polsce. Wykonują bezbolesne zabiegi, a dostajemy miejscowe znieczulenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tosia82

Dziewczyny, możecie podać więcej szczegółów na temat tych nici PDO? Tak dużo o tym piszecie, że chyba sama przedzwonię do Magicznej Kliniki w Rzeszowie, bo mieszkam w okolicach miasta. Powiedzcie, czy trzeba jakoś się do niego przygotować? No i czy ekonwalescencja trwa długo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elwirka48

Na temat nici PDO mam jak najlepsze zdanie, ale rodzaj zabiegu zależy też od wieku i od rodzaju skóry. Jeśli chcesz usunąć pierwsze zmarszczki, to na pewno warto podpytać lekarzy w Magicznej Klinice o botox. Też jest skuteczny, a jeśli raczej chodzi o głęboką lwią zmarszczkę albo dolinę łez, to też botox pomoże. Sama zdecyduj, co dla Ciebie najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tosia82

Dzięki za info. Możesz mi powiedzieć jeszcze coś na temat przygotowania do zabiegu? Trzeba w jakiś specjalny sposób przygotować twarz, np. gdy zdecyduję się na botox? Czy po zabiegu mogę normalnie funkcjonować, czy czeka mnie długa rekonwalescencja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...