Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marisme

Rzeszów - zabieg usuwania zmarszczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marisme

Mam problem z dwiema okolicami twarzy. Mianowicie mam zmarszczki na czole, jak rownież spore bruzdy nosowo wargowe i chciałabym coś z tym zrobic... Doradzicie gdzie sie wybrać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Plajti

Inne zabiegi stosuje się na zmarszczki na czole, inne zabiegi na bruzdy nosowo wargowe. Miałam oba te problemy i na czole mam botoks. Z kolei w bruzdach nosowo wargowych mam kwas hialuronowy 😉

W Rzeszowie polecam wybrac się do tego gabinetu: https://slowage.pl/oferta/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy Bardzo dobry salon medycyny estetycznej. Powinni dobrać Ci najlepsze zabiegi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kingaka
W dniu 24/5/2020 o 10:44 AM, Gość Marisme napisał:

Mam problem z dwiema okolicami twarzy. Mianowicie mam zmarszczki na czole, jak rownież spore bruzdy nosowo wargowe i chciałabym coś z tym zrobic... Doradzicie gdzie sie wybrać? 

Magiczna klinika powinna Cię zadowolić. Ja poszłam z polecenia znajomej, inaczej chyba bym się nie zdecydowała, bo byłabym za bardzo podejrzliwa. Ceny mają niekiedy o połowę niższe, klinika jest mobilna, przyjmują w różnych miastach w PL :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kirka

Dokładnie, inne zabiegi stosuje się na zmarszczki na czole, a innym produktem wypełnia się bruzdy nosowo wargowe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patkapati

Ok, a ile kosztuje w takim razie wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym?  Jakie są standardowe ceny,  chętnie się dowiem, bo powoli planuję zapisać się na zabieg, nie mogę juz na siebie patrzeć z tymi zmarszczkami. Dobrze, że są teraz takie możliwości, jeżeli chodzi o medycynę estetyczną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mamaLenki

Dokładnie też mam ten problem, chociaż wiem, że równie problematyczne jest opadanie twarzy wraz z wiekiem, a na to raczej nie ma rady, a pod nóż nie chcę iść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość renata

No na przykład wypełnianie doliny łez w Magicznej Klinice to koszt 599 złotych, normalnie kosztuje to 1300 złotych, więc mega się opłaca, bo połowę ceny mniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mysza
W dniu 29/6/2021 o 12:38 PM, Gość renata napisał:

No na przykład wypełnianie doliny łez w Magicznej Klinice to koszt 599 złotych, normalnie kosztuje to 1300 złotych, więc mega się opłaca, bo połowę ceny mniej. 

Rzeczywiście ceny bardzo przystępne, atrakcyjne. Ja jakby wcześniej nie słyszała o tej klinice tylko tak od czapy bym ją znalazła to nie zdecydowałabym się chyba na zabieg, bo te ceny są naprawdę niskie, ale mnie od razu wydawałoby się to bardzo podejrzane. Ale wiem, że jest ok, bo moja koleżanka ją przetestowała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anik

Mysza niestety nie każdy jest tak podejrzliwy i rozsądny jak Ty. Niekiedy dziewczyny wybierają daną klinikę mając na uwadze cenę, a później.... no cóż efekty są opłakane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maltańska

Zabiegi na zmarszczki w magicznej klinice to dobry wybór, bo można w niskiej cenie poddać się zabiegom na twarz. Zmarszczki to duzy problem, ale nie jedyny. Moim zdaniem wiotczenie skory jest dużym problemem, także trzeba działać póki nie jest za poźno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kalina_
47 minut temu, Gość maltańska napisał:

Zabiegi na zmarszczki w magicznej klinice to dobry wybór, bo można w niskiej cenie poddać się zabiegom na twarz. Zmarszczki to duzy problem, ale nie jedyny. Moim zdaniem wiotczenie skory jest dużym problemem, także trzeba działać póki nie jest za poźno.

No wiotczenie skóry to poważny problem, dlatego warto przeciwdziałać temu procesowi i to jak najwcześniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość soszka

Czyli nie zawsze niska cena idzie w parze z niską jakością usługi 🙂 dobrze wiedzieć, dzięki za namiary. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ulanowska

No nie zawsze, ja korzystałam z różnych usług tj. z ofert różnych klinik medycyny estetycznej i wcale nie jest taka, że jak ceny są wygórowane to jakość usług czy nawet obsługi klienta jest lepsza, bo ja byłam w jednym takim miejscu bardzo mocno rozczarowana niekompetencją i nieprofesjonalizmem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ellaELKA

Myślę, że powinna powstać taka specjalna platforma dobrych i złych specjalistow, dzięki temu wiele dziewczyn uniknęłoby kłopotów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka

Już dwa razy korzystałam z zabiegów w magicznej klinice i nie mam żadnych zastrzeżeń, więc po co przepłacać za takie same zabiegi za 50% więcej. Trzeba wiedzieć, gdzie chodzić, warto sprawdzać opinie w sieci, na tej podstawie dokonać wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sandra45

No na zmarszczki palacza to chyba kwas hialuronowy się stosuje, tak mi się wydaje. Zresztą zapisz się na konsultacje to lekarz wszystko ci wyjaśni, tak nie ma co dywagować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hebryka
W dniu 24/7/2021 o 7:44 PM, Gość sandra45 napisał:

No na zmarszczki palacza to chyba kwas hialuronowy się stosuje, tak mi się wydaje. Zresztą zapisz się na konsultacje to lekarz wszystko ci wyjaśni, tak nie ma co dywagować. 

Kwas hialuronowy na zmarszczki palacza i więcej nic nie da się zrobić, możesz na przykład wykonywać masaże twarzy. Ja chodzę na zabiegi do magicznej kliniki, efekty super, jestem zadowolona, ale musisz wiedziec zze zabieg trzeba powtarzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość idzia

Masaże twarzy są super, polecam zacząć praktykować masowanie twarzy rano i wieczorem to naprawdę działa 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...