Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kasiunia1

Dzień ojca ,prezent - jakieś pomysły?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ,że już niebawem Dzień Matki ale póżniej musimy przygotować się na Dzień Ojca. Dla mamy już mam wykonaną własnoręcznie narzutę - wiem ,że takie rzeczy lubi ale cały czas zastanawiam się nad prezentem dla Ojca. Na razie na pierwszym miejscu jesli chodzi o wybór jest fotoksiążka.Zdjęcia już do fotoksiązki wybrałam ale cały czas się zastanawiam.Już niedługo będę musiała podjąć decyzję ,może pomóżcie mi w tym,.... może jakieś macie swoje, ciekawe propozycje.

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marysia

Ja zrobiłam fotoksiążkę dla Mamy w CEWE. Wyszła piękna, grube karty - no miodzio!  Bardzo łatwo jest taką zrobić na ich stronie. Mama była bardzo wrzuszona. Teraz robię taki sam prezent dla Taty - zebrałam nasze współne zdjęcia na przestrzeni lat, zdjęcia jego z dziećmi moimi - myślę, że też będzie bardzo zadowolony. W dzisiejszych czasach takie sentymentalne prezenty mają dodatkowe znaczenie. Także polecam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...