Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Olga

Objawy ciąży?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olga

Witam , od dwóch dni spóźnia mi sie okres. Ale rzecz w tym że nawet nic sie na niego nie zapowiadało cykle mam 29-32 dni . 

Otóż pojawiły się całkiem inne objawy , które bardzo dają mi do myślenia boli mnie w podbrzuszu , takie uczucie jakby rozpychania , oraz odczuwam ból jakby w jajniku i to z obu stron. Mam dość sporo śluzu , wiecznie czuje że jest tam mokro.  Na okres zawsze miałam całkiem inne objawy a mianowicie ból lewego jajnika który dawał o sobie znać dwa dni przed , i wiedziałam że to już to , a teraz tego zabrakło no i oczywiście suchość . Pojawiło się dość uporczywe zmęczenie , mogłam bym spać i spać, nie mam na nic siły. Stosunek odbył sie bez zabezpieczenia jakieś 14-18 dni temu. Co myśleć ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rioi

Moga byc to objawy ciazy ale tez niemusza najlepiej Zrob test o czułości 10. Albo idz na bete.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olga

Na bete nie mogę iść bo mam kwarantanne 🙄 mam za to dwa testy ciążowe , tylko że jeden o czułości 25 a drugi 20 czy one wgl wykryja wczesną ciążę ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rioi

To zrob test za 2 dni test juz powinien wykryc ciaze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala

To oszczędzaj testy. Jeden zrób za 2 dni a kolejny za 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość edytka

kontroluj cykl na Cyclotesterze, to będziesz zawsze krok do przodu z informacjami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zoha

idź do lekarza i niech cię przebada, a jak nie chcesz mieć dziecka to się zabezpieczaj bo współżyjąc bez antykoncepcji kiedyś zobaczysz II kreski 😉 ja używam błone dopochwową i żel plemnikobójczy, sprawdza się juz długo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...