Skocz do zawartości
Forum

Test ciazowy


Gość Maria

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy. Od 9 lat biore tabletki anty. Ostatni stosunek( przerywany) mialam 21grudnia. 4 stycznia dostalam okres co prawda z piatku przesunal sie na soboty(i tak zostalo).mysle ze tabletki bralam dobrze , nie pominelam zadnej. Ewentualnie zamiast wziac o 21szej to wzielam pozniej max 2-3godz. (12 godz maja te tabletki wrazie zapomnienia). Od jakiegos czasu zauwazam ze brzuch jest jakis wiekszy... i zaczelam wkrecac ciaze i co chwila czytac czy moze jestem objawy itp. Jedyny objaw jaki moglby byc. To  lekka brazowa linia pod pepkiem I teraz nie wiem czy juz byla czy sie uwydatnila przez opalanie w ogrodku. Mam juz dziecko 9 lat wiec ta linia mogla byc ale nie zwrocilam uwagi, kolejne na otoczce sutkowej jak sa te gruczoly lojowe to nadusilam to i byla kropka biala wydzieliny. Wyczytalam ze to naturalne zeby nawilzyc sutki. Ale juz sie boje bo wyczytalam ze gruczoly sie przygotowywuja. Wczesniej nie zwracalam ta to uwagi.piersi nie bola itp. Od pewnego czasu mialam tez zaparcia i uczucie jak polozylam reke na brzuchu ze pecznial i wyczytalam o tych skurczach macicy. Wzdecia wyregulowalam ale nadal mam to uczucie pecznienia przy dotyku a zarazem czuje pekajace gazy. Zrobilam kilka testow ciazowych pare dni temu i dzis. Niby czule takie w pasku.robilam rano i negatywne. Miesiaczka w sobote bedzie. Dodam ze jestem szczupla i mialam wystajacy brzuch do tego sie garbie to juz wogole byl widoczny. Ale teraz to jeszcze raz jest wiekszy niz zawsze. Jak stoje to 5-6 miesiac normalnie ale jak sie wyprostuje to juz mniej. Jak leze tez mniejszy jakby spada na bok jak leze na boku jakby taki zwal jak dotykam. Wciagnac brzuch tez mige i jest w miare plaski ale jak stoje czy siedze to porazka. Dodam ze przez wirusa siedze w domu 11 tyg bez ruchu i jadlam byle co i slodycze.od tygodnia od tych zaparc zmienilam diete nie jem slodyczy ewentualnie max 100kcl slodyczy a kiedys ponad tysiac. Ale jestem chuda i ten brzuch mam. Zaczynam sie bac ze to ciaza. Doradzcie mi prosze

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gość Ogvh napisał:

Kochana moje 2 dziecko powstało przy braniu tabletek. Wszystkie regularnie i nie pominięte. Więc wszystko się może zdazyc. 

A co z tym testem ciazowym robilam z 4 i negatywne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...