Skocz do zawartości
Forum

Przedszkole i szkola a przeprowadzka


Gość Kasssia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasssia

Mamy mozliwosc przeprowadzenia sie z miasta na wies do domku. Ladne, przyjazne miejsce. Cudowne miejsce do zamieszkania. Ucieczka od naprawde glosnego miasta, malutkiego mieszkania 43m2 na 4 osoby. Z roznymi ( w weekendy) glosnymi sasiadami ktorzy pija i krzyczą. Brakiem miejsca parkingowego. I to mowi za przeprowadzka zeby troche spokojniej i bez strachu żyć. Lecz obawiam sie jedynie szkoly naszych dzieci. Bo od domku do szkoly jest 5 km. Szkola jest we wiosce obok. Autobus szkolny jezdzi. Dojazd autobusem to 1 przystanek a autem 5 min. I nie wiem czy jest bardzo duzo czy nie az tak. Oraz pozniej liceum ktore najblizej jest w sasiednim miescie czyli 40 min autobusem albo 15 min autem( 13 km). Czy jest to duzo? Albo pozniej na studia. Tym najbardziej sie martwie. Bo nie chce zeby dzieci mialy ciezko do szkoly ale tez nie za bardzo nas stac zeby mieszkac blizej miasta. Co o tym sadzicie? Ja narazie nie mam prawa jazdy. 

Odnośnik do komentarza

Ja bym się nie przeprowdziała, tylko kupiła większe mieszkanie w mieście :). Nie nadaję do życia na wsi 😉
Ale jeśli wy, cała czwórka, czujecie, że wieś, to jest to miejsce,  w którym chcecie żyć, to kwestia dojazdu do szkoły nie powinna być dla was problemem. Może tez być tak, że pomieszkacie na wsi jakieś czas np. parę miesięcy, czy parę lat i sami dojedziecie do wniosku, że jednak lepiej wrócić do miasta 😉 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...