Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agi

prezent na dzień matki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agi

Hej wszytskim :) Mój brat pół roku temu został tatą w związku z czym pomyślał że czas by jego partnerka zaczęła obchodzić dzień matki :D Jako że dziudziuś jest jeszcze za mały aby coś z tego rozumieć, mój kochany braciszek postanowił swojej kobiecie kupić jakiś prezent w imieniu córki :) mówił że nie chce kupować jakiś perfum czy innej biżuterii, a coś bardziej... przyziemnego, ale związanego z jej nową rolą :) poprosił mnie o pomoc, ale szczerze mówiąc nie za bardzo wiem co mu podpowiedzieć..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Smerfetka

Kobiety lubią zdjęcia, szczególnie jeśli ma jakieś fajne z dzidziusiem, albo jeszcze z brzuszkiem to można zamówić notes magnetyczny na lodówkę ze zdjęciem 🙂 Zdjęcia to super wspomnienia, a jeszcze w takim miejscu, uważam że to byłby całkiem fajny prezent  🙂

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj kupiłam mamie nową susarkę Philips ThermoProtect Ionic, bo starą mam ochotę wyrzucić 😉 Kupiłam ją ze spoko promocji: Promocje al.to Dzień Mamy Do suszarki kupię jej ulubioną kawkę do ekspresu. Może jeszcze jakiś ładny bukiecik kwiatków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Inka29

Moja mama dostała zestaw krem na dzień + krem na noc + serum, konkretnie chodzi o zestawa AVA Red Wine Care. Polecam, jest bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...