Skocz do zawartości
Forum

duphaston a krwawienie


Gość paulina0928

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulina0928

Cześć.

Jestem w początkowej ciąży.
41 dzień cyklu. Ostatnia miesiączka 08.04.
Testy ciążowe pozytywne.
Beta wykonana trzy razy.
Pierwszy wynik 11.05. 360,8mlU/ml
Drugi 14.05 1123mlU/ml
Trzeci 18.05 2413 mlU/ml
Dodatkowo 18.05 progesteron 10,88ng/ml
W ten sam dzień (czyli wczoraj udałam się do ginekologa z uwagi na ten progesteron). Na USG dopochwowym jedynie pęcherzyk ciążowy widoczny. Dostałam duphaston 2x2 tabletki. Wieczorem pierwsze dwie tabletki. Dziś rano na papierze pierwszy raz krew..

Moje pytanie, czy któraś miała podobnie? Obawiam się że to może oznaczać coś złego. Czy to możliwe że to poprzez duphaston to krwawienie? Wcześniej żadnych krwawień nie było.. jestem zaniepokojona.... póki co krwawienie było tylko rano. W międzyczasie pobolewa mnie brzuch.

Lekarz kazał powtórzyć betę jeszcze dwa razy

 
Odnośnik do komentarza
Gość 16martynka03

Termin OM identyczny jak u mnie - i też dziś byłam na wizycie i tylko pusty pęcherzyk. Duphaston to po prostu sztuczna luteina. Pomaga podtrzymać ciążę. A miałaś pobierany jakiś wymaz cytologiczny lub ręczne badanie? Jeśli tak, to stąd może pojawiła się krew. Tak mi dziś powiedział właśnie. Jednak jak plamienie się utrzyma, pojawi się więcej żywej krwi, to należy się zgłosić raz jeszcze do lekarza. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Gość paulina0928

miałam badanie i wziernikiem i usg dopochwowe.

dziś od rana lekki brąz na papierze. 

16martynka03  no wlasnie mi lekarz mówił , że to nie jest niby podtrzymanie tylko podniesienie poziomu progesteronu.

 

Ala No nie byłam, bo to byloby dzień po wizycie u tamtego ginekologa. Wczoraj rano pierwszy raz zywa krew. Dzis już tak jak pisałam wyżej na papierze, podczas podcierania lekki brąz, nie nie dużo. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...