Skocz do zawartości
Forum

Poród - Medicover (Warszawa)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny,

 

czy któraś z Was rodziła/rozważa poród w medicover (Warszawa). Wprawdzie mam jescze czas, ale bierzemy bardzo mocno tę opcję pod uwagę, jako, że zależy mi na komforcie, raczej w tej opcji prestige, ale podstawową biorę tez pod uwagę, zwłaszcza, że nie zależy mi na konkretnej położnej czy lekarzu (ciąże prowadzę prywatnie poza medicover). Może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami. 
 

pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc:)

Odnośnik do komentarza

Cześć,

jeśli nie pojawią się jakieś kwestie medyczne, to jestem zdecydowana na poród w Medicover. Na grupie dot. porodów w Warszawie (na fejsie grupa "hallo gdzie rodzić - warszawa", w lupce wyszukaj "medicover") czytam od dziewczyn same pozytywne opinie, a w rodzinie mam osobę znajomą, która rodziła tam dwa razy i również bardzo poleca. Podobno pobyt jak w SPA :) Ciążę tak jak Ty prowadzę prywatnie poza Medicover - tam wybieram się tylko do porodu, ew. na szkołę rodzenia. Poród mam wyznaczony na przełom listopada i grudnia, więc trudno ocenić czy do tego czasu ruszy szkoła stacjonarnie, mam nadzieję że tak.

Położnej ani lekarza nie zamierzam sobie rezerwować - dużo osób pisze, że i tak jedna położna jest z Tobą stale obecna (już w wersji standard) i jest pełen komfort :)

Odnośnik do komentarza
Gość Martynabb

Hej,

 

bardzo dziękuje:) utwierdzam się w przekonaniu ze medicover to będzie dobry wybór:)  będę do nich dzwonić w najbliższym czasie także jak dowiem się więcej szczegółów to wrzucę, może jeszcze komuś się przyda.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...