Skocz do zawartości
Forum

poronienie, ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poroniłam dokładnie 5 tygodni temu byłam w 4/5 tygodniu ciąży. Zaczęłam współżyć dwa tygodnie po poronieniu. Jeszcze nie miałam miesiączki a miałam przez 3 dni plamienia dwie plamki brązowe na dzień nie więcej. Czy to może być własnie miesiączka? Dodam jeszcze że współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia.Czy może być możliwość że zaszłam już w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Cześć. 

Powiem Ci tak. Ja poronilam w 10/11tc. Endometrium wyszło że mnie 04.05 A krwawic zaczęłam oczywiście wcześniej. W ten wtorek(12.05) byłam u ginekologa na kontroli. Oczywiścilam się sama. Pani dr zapytala się jak teraz z antykoncepcja ... bo mój organizm jest już gotowy na kolejne dziecko, gdyż widzi już duże jajeczka gotowe do zapłodnienia i że mimo poronienia jestem bardzo plodna mimo 40 lat. Więc u Ciebie może być podobnie. Może to plamienie było efektem zagniezdzenia? Albo poprostu na dniach dostaniesz miesiączke...

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Paula 3 plamki to nie miesiączka. Miesiączka po poronieniu jest bardzo bolesna i mocniejsza niż taka tradycyjna. Może znowu jesteś w ciąży. Idź i zrób betę. Lub test.

Ogvh ma rację to plamienie moglo być zagniezdzeniem.

5tygodni po poronieniu miesiączka powinna się już pojawic. Ja dostałam miesiączke 3,5 tygodnia po poronieniu.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Gość Klara napisał:

Paula 3 plamki to nie miesiączka. Miesiączka po poronieniu jest bardzo bolesna i mocniejsza niż taka tradycyjna. Może znowu jesteś w ciąży. Idź i zrób betę. Lub test.

Ogvh ma rację to plamienie moglo być zagniezdzeniem.

5tygodni po poronieniu miesiączka powinna się już pojawic. Ja dostałam miesiączke 3,5 tygodnia po poronieniu.

właśnie przyszły mi wyniki B-HCG po wyjsciu ze szpitala miesiac temu miałam 85,4 dzisiejsze  mam 55,1 martwię się bo mam plamienia brązowe troszkę w większej ilości niz tydzien temu 😕 bardziej wodniste

Odnośnik do komentarza

Hmmm...gdzies czytałam że poziom Bhcg utrzymuje się jeszcze po poronieniu. Ale coś przypuszczam że możesz być znowu w ciąży. Kochana jeśli plamisz to leć do szpitala lub swojego gina. Przepisze Ci Luteine I duphaston na podtrzymanie. Zwlaszcza ze wczesniej juz poronilas. Narazie może być za wcześnie na rozpoznanie ciąży usg. W poniedziałek zrób betę jeszcze raz. Mam nadziejr ze to plamienie to nie początek tego...

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Klara napisał:

Hmmm...gdzies czytałam że poziom Bhcg utrzymuje się jeszcze po poronieniu. Ale coś przypuszczam że możesz być znowu w ciąży. Kochana jeśli plamisz to leć do szpitala lub swojego gina. Przepisze Ci Luteine I duphaston na podtrzymanie. Zwlaszcza ze wczesniej juz poronilas. Narazie może być za wcześnie na rozpoznanie ciąży usg. W poniedziałek zrób betę jeszcze raz. Mam nadziejr ze to plamienie to nie początek tego...

😞 

Odnośnik do komentarza

Ja praktycznie od początku ciąży lekko plamilam. Ale było Oki. Ciąża była potwierdzona Ale nie rozwijała nie tak jak trzeba. Właściwie nie wiadomo co się stało. W 9tc zarodek miał tylko 6mm. Pani dr mówiła że ciąża jest młodsza i że od ostatniej wizyty zarodek prawidłowo wzrósł. Prawdopodobnie już wtedy był martwy Ale mi się tylko tak wydaje. W 9 plamienia były jakieś inne. Podczas ppdcierania był beżowy śluz, i takie ciemne nitki. Po 3 dniach pojawiła się krew Ale tylko na papierze. A potem już wiadomo. W 10t1d już nie było mojego grudniowego aniołka. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ogvh napisał:

Ja praktycznie od początku ciąży lekko plamilam. Ale było Oki. Ciąża była potwierdzona Ale nie rozwijała nie tak jak trzeba. Właściwie nie wiadomo co się stało. W 9tc zarodek miał tylko 6mm. Pani dr mówiła że ciąża jest młodsza i że od ostatniej wizyty zarodek prawidłowo wzrósł. Prawdopodobnie już wtedy był martwy Ale mi się tylko tak wydaje. W 9 plamienia były jakieś inne. Podczas ppdcierania był beżowy śluz, i takie ciemne nitki. Po 3 dniach pojawiła się krew Ale tylko na papierze. A potem już wiadomo. W 10t1d już nie było mojego grudniowego aniołka. 

Bardzo mi przykro. Miałam podobnie ale to była wczesna ciąża był śluz brązowy i delikatne grudki i bardzo bolały mnie krzyże. Teraz obecnie nie boli mnie nic śluz jest delikatny o kolorze brązowym i często chodzę siku. Modlę się i wmawiam sobie że to może byc tylko krwawienie implantacyjne. Szczerze wolałabym żeby po prostu to był niedoczyszczony organizm niż kolejne poronienie 😞

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Klaaaaaaaa

Cześć, 

Ja jestem po 2 poronieniach. Pierwsze w Marcu około 4tc miałam normalnie miesiaczke ale trwala 11 dni i miałam straszne parcie na pęcherz. Lekarz kazał mi iść bhcg i było 160 a na drugi dzień 80... Drugie poronienie obecnie w maju w poniedziałek bhcg 49 we wtorek 77 a dzisiaj 74 ;( Lekarz mówi że do tygodnia zacznę krwawić.  Jakie badania warto zrobic po poronieniach ?? Moj Ginekolog juz po pierwszym poronieniu zrobil mi wszystkie hormony były ok i Maz tez sie badal nasienie wszystko w nomie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...