Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
elize256

Bromergon na przywrócenie okresu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Już 1,5 roku staramy się o dziecko. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne w grudniu 2018, po 7 latach stosowania. Miesiączka nie powróciła. Brałam różne leki. Najpierw Yasminelle, Cycloprogynovę, Luteinę. Nic nie pomagało. Dopiero przy Duphastonie udało się wywołać okres. Potem kilka cykli stymulacyjnych: Clostillbegyt, Ovitrelle, Lametta. I tak zleciał cały zeszły rok na niczym. Ani dziecka, ani okresu naturalnego. W tym roku trafiłam na świetnego ginekologa, który chce najpierw żeby wrócił mi okres w normalny sposób. 3,5 miesiąca biorę Bromergon. Najpierw 0,5 tabletki, teraz już 1 tabletkę na noc i od niedawna też Ovarin. Czy któraś z was też stosowała Bromergon na przywrócenie miesiączki?  Po jakim czasie się udało? I czy dzięki niemu udało się też zajść w ciążę? Już naprawdę tracę nadzieję, że się kiedyś uda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olga

Ja miałam ovarin, monitorowałam również cykle w domu ze śliny wraz z aplikacja w telefonie, udało się po 7 cyklach ; pigułki brałam 5 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rita

ja po odstawieniu to też traciłam nadzieje na ciążę, dlatego po urodzeniu syna zabezpieczam się niehormonalnie diafragma dopochwową i o hormonach nie myślę never

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs
W dniu 12/5/2020 o 6:12 PM, elize256 napisał:

Cześć. Już 1,5 roku staramy się o dziecko. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne w grudniu 2018, po 7 latach stosowania. Miesiączka nie powróciła. Brałam różne leki. Najpierw Yasminelle, Cycloprogynovę, Luteinę. Nic nie pomagało. Dopiero przy Duphastonie udało się wywołać okres. Potem kilka cykli stymulacyjnych: Clostillbegyt, Ovitrelle, Lametta. I tak zleciał cały zeszły rok na niczym. Ani dziecka, ani okresu naturalnego. W tym roku trafiłam na świetnego ginekologa, który chce najpierw żeby wrócił mi okres w normalny sposób. 3,5 miesiąca biorę Bromergon. Najpierw 0,5 tabletki, teraz już 1 tabletkę na noc i od niedawna też Ovarin. Czy któraś z was też stosowała Bromergon na przywrócenie miesiączki?  Po jakim czasie się udało? I czy dzięki niemu udało się też zajść w ciążę? Już naprawdę tracę nadzieję, że się kiedyś uda.

Rozumiem, że badałaś prolaktynę, była za wysoka i z tego powodu bierzesz bromergon? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Goha

ja już dostaniesz pierwsze krwawienie to sprawdzała sobie całe cykle czy w ogóle masz owulację, u mnie pojawiała się co 2-3 cykle ;( wykorzystałam komputer owulacyjny i wiedziałam co i jak co miesiąc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...