Skocz do zawartości
Forum

Kolki a nietolerancja laktozy


Gość Ewa

Rekomendowane odpowiedzi

lekarz nic nie sugerował? Możesz spróbować do każdego karmienia maluszkowi dawać delicol, jeśli podłożem kolki jest nietolerancja laktozy to szybko zobaczysz rożnicę, ja to u swojego dziecka stosowałam

Odnośnik do komentarza

Metoda prób i błedów. U mojej córci kolki były spowodowane właśnie nietolerancją laktozy. Córka płakała niekiedy wiele godzin bez przerwy i w tym czasie  wypróbowałam chyba wszystko: masaż szantala, termoforek z pestek wiśni, suszarka, szumiś, espumisan, , pozycję na małpke, częste układanie na brzuchu, bujanie i chustę. Tylko bliskość mamy pomagała czyli u nas chusta i dużo dużo -  po prostu morze cierpliwości. Domowe sposoby pomagały ale jedynie na chwilę, w trakcie kiedy je stosowałam. W końcu pediatra do ktorej się wybrałam, powiedziała, że może być to własnie nietolerancja laktozy oraz powiedziała aby wypróbować krople Delicol. Wypróbowałam i kolki jak reką odjął. Aż się zdziwiłam, ze moze miec to takie działanie bo już na drugi dzień była znaczna poprawa. Trzeba tylko być cierpliwym i stosowac je regularnie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...